پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

آیا یونولیت ها ضد آب هستند ؟

چکیده محتوا

آیا یونولیت ها ضد آب هستند ؟

آیا یونولیت ها ضد آب هستند ؟ سوال بسیاری از افرادی است که در صنعت ساختمان سازی مشغول به فعالیت هستند و علاقه مند به استفاده از این ماده کاربردی در سازه های خود می باشند . برای پاسخ به این سوال ابتدا باید با یونولیت و ویژگی های آن آشنا شویم .

یونولیت در سال های اخیر به دلیل ویژگی های خاص و کاربردی خود در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد . به دلیل کارایی زیاد یونولیت ، این محصول را با ویژگی ها و خصوصیات مختلف می توان تهیه کرد تا بتواند پاسخگوی نیاز های صنایع مختلف باشد .

بخوانید: راهنمای محاسبه تعداد بلوک یونولیت

یونولیت چیست ؟

یونولیت ماده ای خنثی است که از نوعی پلاستیک ساخته شده و تقریبا 95 درصد حجم آن هوا است . این ماده بیشتر به رنگ سفید موجود بوده و به دلیل سبکی بودن و عایق بندی مناسب آن در صنایع مختلف کاربرد دارد . امروزه با پیشرفت تکنولوژی این ماده توانسته جایگزین متریال های گذشته در صنعت ساختمان سازی شده است .

خواص و ویژگی های یونولیت

در این مقاله به پاسخ سوال آیا یونولیت ها ضد آب هستند ؟ می پردازیم و سعی داریم به بهترین نحو ممکن پاسخ این سوال را بدهیم . یونولیت دارای ویژگی های متعددی است که از بارزترین آن ها می توان به وزن کم ، عایق صدا ، عایق حرارت ، عایق رطوبت و مقاومت بالا در برابر ضربه را بیان کرد .

میزان ضد آب بودن یونولیت

حال به پاسخ سوال آیا یونولیت ها ضد آب هستند ؟ خواهیم پرداخت . یونولیت به طور کلی ضد آب است اما هر چه چگالی آن بیشتر باشد ضد آب بودن آن بیشتر می شود . یونولیت ها با توجه به کاربرد های فراوان آن ها در صنایع مختلف دارای چگالی های مختلفی هستند .

همانطور که گفتیم حدود 95 درصد حجم یونولیت ها را هوا تشکیل می دهد و برای افزایش چگالی باید یونولیت ها فشرده تر ساخته شده و از حجم هوای آن ها کاسته شود . برای تهیه و خرید این محصول در چگالی های مورد نیاز خود می توانید با مجموعه آفر فوم تماس بگیرید .

میزان مقاومت یونولیت در برابر بخار آب

در ادامه ی پاسخ به سوال آیا یونولیت ها ضد آب هستند ؟ بهتر است به مقاومت این محصول در برابر بخار آب نیز بپردازیم . یونولیت نیز در برابر بخار آب به نسبت میزان چگالی آن مقاومت دارد و هر چه چگالی آن بالاتر باشد دارای مقاومت بیشتری است .

آیا یونولیت در آب فرو می رود ؟

در این مقاله به پاسخ آیا یونولیت ها ضد آب هستند ؟ پرداخته شد و تا حدودی سعی کردیم به این سوال پاسخ دهیم . همانطور که گفتیم چگالی یونولیت ها بسیار کم بوده و همین امر باعث سبکی آن ها شده است . در علم فیزیک هر ماده ای که چگالی آن از چگالی آب کم تر باشد بر روی آب شناور می ماند .

همانطور که بیان شد بیشترین حجم یونولیت ها از هوا تشکیل شده و همین امر باعث چگالی کم این محصولات شده است و چگالی آن ها بسیار کمتر از آب بوده و بر روی آب شناور می ماند و در آب فرو نمی روند ، همین ویژگی در برخی صنایع بسیار کارایی دارد .

قیمت یونولیت

یونولیت با توجه به وزن ، ابعاد و کیفیت آن دارای قیمت های مختلفی است و باید با توجه نیاز خود به تهیه و خرید آن ها اقدام نمود . مجموعه آفر فوم با توجه به اینکه تولید کننده ی این محصول است می تواند این محصول را بدون هیچ واسطه ای و با بهترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار دهد .

خرید یونولیت

برای خرید یونولیت های مورد نظر خود باید حتما به تولید کننده این محصول دقت کرده تا بتوانید این محصول را با بهترین کیفیت ممکن تهیه نمائید . با توجه به پاسخ سوال آیا یونولیت ها ضد آب هستند ؟ می توان گفت کیفیت ساخت در کارایی این محصول بیشترین تاثیر را دارد .

کلام آخر

در این مقاله به آیا یونولیت ها ضد آب هستند ؟ به صورت کلی پاسخ دادیم . همانطور که می دانیم این محصول در صنایع مختلفی کارایی داشته و با توجه به تفاوت کاربرد آن ها نیاز به مقاومت های مختلف در برابر نفوذ آب دارند و با شناخت درست نیاز خود باید یونولیت مناسب را تهیه نمود .

مجموعه آفر فوم با سال ها تجربه در ساخت این محصول مهم و کاربردی آماده ارائه این محصول به شما عزیزان است . شما می توانید برای تهیه و خرید این محصول با ویژگی های مورد نظرتان با مشاوران و کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمائید .

بخوانید : یونولیت کرومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods