پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

بازار فروش یونولیت سقفی

چکیده محتوا

بازار فروش یونولیت سقفی

بازار فروش یونولیت سقفی از شلوغ ترین بازار های جهانی شناخته می شود . امروزه در ساخت بیشتر ساختمان ها حتی ابر برج های نیز از انواع یونولیت سقفی استفاده می کنند .

در اکثر فصول به خصوص فصل تابستان که اوج صنعت ساخت و ساز است ، بازار فروش این محصول از سیری صعودی و پر رونق برخوردار می باشد .

در ادامه مبحث به صورت خلاصه درباره چگونگی اداره بازار های یونولیت سقفی توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

بخوانید: تفاوت ساندویچ پانل سقفی با دیواری

عوامل اثر گذار بر بازار فروش یونولیت سقفی

بازار فروش یونولیت سقفی از جمله بازارهای پر رونق در صنعت ساختمانی است . اداره یک بازار فروش با رعایت اصول و قوانین حوزه آسان می شود .

نباید از کسب و کار ها برای خود غول بسازید . بایستی تحت هر شرایطی به قول معروف نیمه پر لیوان را ببینید ، تا در مواجه با مشکلات بهترین تصمیم را برای توسعه مجموعه خود بگیرید .

پیش از ورود به بازار فروش یونولیت سقفی ، موارد ذیل را مورد بررسی قرار دهید تا با یک برنامه سنجیده ، پا به میدان عمل بگذارید .

 • بررسی وضعیت بازار :

این شامل بررسی نوع مواد مصرفی و تولیدی و رشد بازار است.

 • تحلیل رقابت :

شامل بررسی شرکت‌ های رقیب و محصولات مشابه است ، به منظور بهتر شدن محصول شما نسبت به رقبا می باشد .

 • مشخصات فنی محصول :

بازار فروش یونولیت سقفی به مشخصات فنی محصول نیز بستگی دارد . ویژگی‌ فنی محصول مانند اندازه،  ضخامت ، نوع و حجم است . حتما در تبلیغات مجموعه از این مشخصه استفاده کنید .

 • مزایای محصول : شرح مزایای محصول در خرید مشتریان تاثیر شایانی دارد .

برای حمایت از بازار فروش یونولیت سقفی ، فروشندگان می بایست اطلاعات کاملی در مورد محصول و همین طور چگونگی برخورد با مشتریان داشته باشد .

بازار فروش یونولیت سقفی-وب سایت آفرفوم

رونق بازار یونولیت سقفی به چه فاکتور هایی بستگی دارد ؟

رشد بازار فروش یونولیت سقفی به عوامل متنوعی بستگی دارد . تنها با داشتن محصولی باکیفیت ، نمی توان رونق کسب و کار ها را تضمین کرد .

عوامل مختلفی روند فروش بازار ها را تحت تاثیر قرار می دهد . بنابراین جهت داشتن یک بازار سودمند تنها نباید به کیفیت محصول اکتفا کنید .

از فاکتور هایی که بر رونق بازار فروش یونولیت سقفی موثر است ، می توان به ؛

 • رشد سریع صنعت ساخت و ساز :

صنعت ساخت و ساز اخیراً در شهرهایی پرجمعیت به خصوص تهران با رشد سریعی رو مواجه شد . از این رو ، با افزایش پروژه های ساختمانی و توسعه مسکن ، تقاضای یونولیت سقفی در بازار نیز بالا رفته است .

 • روند رشد مسکن مسکونی :

در بسیاری از کشورها،  بیشترین سهم از مصرف یونولیت سقفی به عنوان مواد ساختمانی در بخش مسکونی است . افزایش تقاضا برای ساخت ساختمان های مسکونی تاثیر به سزایی در روند فروش محصول دارد .

 • فرهنگ ساختمان سبز :

با ورود به دوران ساختمان های سبز ، صرف مواد ساختمانی پایدار علاوه بر کاهش تولید زباله به سرسبزی طبیعت نیز کمک می کند . استفاده از یونولیت سقفی در ساختمان های سبز ، آن را به یک راهکار برای پایداری محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی تبدیل کرد .

 • رشد اقتصادی :

رشد اقتصادی و افزایش درآمد باعث شد ، که مردم به دنبال تغییر در ساختمان خود باشند . از این رو با خرید یونولیت سقفی علاوه بر تضمین ایمنی محیط ، تغییراتی اساسی در بنای سازه ایجاد کردند .

 • و …

رشد و توسعه فروش یونولیت سقفی شاید در ابتدای کار سخت و پرهزینه باشد ، اما در آینده برای فرد سود و راحتی را به ارمغان دارد .

 

برای داشتن بازاری پررونق در حوزه خرید و فروش یونولیت سقفی چه باید کرد ؟

در ادامه مبحث بازار فروش یونولیت سقفی درباره نکاتی که در این راه به شما کمک می کند ، به صورت مجزا توضیح می دهیم .

سود و درآمد بالا بدون تلاش و کوشش فراهم نمی شود . برای داشتن یک بازار فروش پر سود تنها به مهارت و دانش خود اکتفا نکنید بلکه به شرایط جامعه نیز اهمیت دهید .

از نکاتی که می تواند روند فروش یونولیت سقفی را دگرگون سازد ، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. توسعه بازار
 2. ارائه کیفیت بالا
 3. قیمت مناسب
 4. ارائه خدمات پس از فروش
 5. طراحی محصولات جدید
 6. همکاری با پیمانکاران و سازندگان

بخوانید: آشنایی با انواع سقف ساختمانی

سخن پایانی

آفر فوم یکی از بزرگ ترین عرضه کنندگان یونولیت در ایران است . با مراجعه به وب سایت مرجع این شرکت علاوه بر ثبت خریدتان می توانید درباره اخبار روز صنعت ساخت و ساز نیز اطلاعات بسیاری کسب کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods