پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

خرید، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در کرج

خرید یونولیت سقفی در کرج

چکیده محتوا

خرید، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در کرج

خرید، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در کرج مبحثی است که در این مقاله از آفر فوم تمایل داریم  آن را مورد ارزیابی قرار دهیم. اما پیش از هر اقدامی نیاز به یک مقدمه برای شفاف نمودن ذهن داریم. به همین جهت اگر به تاریخچه یونولیت سقفی یا به بیان دیگر فوم سقفی در ایران نگاهی بیندازیم پی خواهیم برد که بهره‌وری از آن به سال‌ها قبل باز می‌گردد. تکنولوژی موجب شده است که در صنایع متعدد نیاز هر چه بیشتر به محصولات و متریال یا کیفیت با قیمت اقتصادی خود را نشان و این موضوع را به خوبی قابل لمس می‌کند. به همین ترتیب یونولیت با برخورداری از این دو پارامتر توانسته است یک محصول پرطرفدار در این حیطه باشد و این خصوصیت‌ها را به کاربران ارائه دهد. اگر بخواهید از جوانب متعدد آن را ارزیابی کنید از هر لحاظ با پارامترهای مثبت مواجه خواهید شود.

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

 

دلیل اینکه یونولیت‌های سقفی، عایق کننده مناسبی هستند چیست؟

با یک مثال ساده جواب این سوال را بیان خواهیم نمود. زمانی که هوا رو به سمت سردی حرکت می‌کند افراد به جهت گرم نمودن خود به سراغ ژاکت رفته و از آن استفاده می‌کنند. سازوکار یونولیت سقفی را می‌توان در انطباق با عمل ژاکت دانست. به این صورت که هوا را در داخل خود حبس می‌کند و در نتیجه جلوی اتلاف انرژی را تا حدودی می‌گیرد. این سازوکار یعنی عمل حبس هوا و به دنبال آن ممانعت از اتلاف انرژی موجب شده است به عنوان یک عایق‌کننده مناسبی به شمار رود. این در صورتی است که اگر بخواهید از شیوه‌های دیگر برای عمل عایق بهره بگیرید بایست هزینه‌های بسیاری را متقبل شوید. در حالی که با یونولیت سقفی می‌توانید هزینه‌ها را مدیریت نمایید.

ساختار یونولیت سقفی به گونه‌ای است هوا را در داخل حباب‌های خود نگه داشته و قابلیت مهم یعنی ممانعت از اتلاف انرژی داخل سازه را به همراه می‌آورد. همین ساز و کار و آمیختگی راندمان منتهی می‌شود که عنوان عایق کننده قوی را از آن خود نماید. متریال اولیه این محصول جزئی و یا به عبارتی مایعی به نام استایروفوم می‌باشد که منبع آن محتویات نفت خام است. این ماده نه تنها در ساخت این محصول بلکه در  تجهیزات یونولیتی نیز عملی می‌شود.

خرید و فروش یونولیت سقفی در کرج

به دلیل اینکه یونولیت سقفی تقاضای بسیاری در صنایع مختلف به خصوص ساختمان سازی دارد بازار پر‌بازدهی و سودمندی دارد. به همین جهت مجموعه‌های بسیاری در این عرصه یعنی خرید و فروش یونولیت سقفی در کرج فعال هستند. امکان تهیه این متریال هم به صورت اینترنتی و هم به صورت فیزیکی (حضوری) فراهم می‌باشد. خرید آنلاین مزایا و محدودیت‌های دارد که مزیت‌های آن نسب به معایب آن برتری داشته و به همین جهت انتخاب بسیاری از کارفرمایان می‌باشد. برای مثال خرید شما تنها با انجام چند کلیک و در عرض مدت چند دقیقه انجام می‌پذیرد. آفر فوم یکی از مجموعه‌های است که فعال در این عرصه می‌باشد و به نحوی به کیفیت محصولات خود اطمینان دارد که حرف‌های بسیاری برای گفتن در عرصه رقابت دارد. با این وجود قضاوت را برعهده شما میگذاریم به همین ترتیب می‌توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایید.

مزیت‌های یونولیت سقفی

در این قسمت از مقاله خرید، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در کرج نگاهی کوتاه به مزیت‌های فوم سقفی خواهیم داشت.

  • وزن سبک آن مساوی است با وزن کم ساختمان که همین مورد را می‌توان دلیلی بر برتری آن است.
  • عایق محکم و مستحکم در برابر عناصری نظیر صدا، نم و رطوبت.
  • پایداری و استحکام بالا در برابر فشار‌های منظم.
  • جابجای راحت آن به دلیلی سبک وزن بودن آن به نحوی که یک فرد عادی به سهولت می‌تواند تعدادی از آن را جابجا نماید.
  • و…

معیار مهم که یونولیت های سقفی بر حسب آن ارزیابی می‌گردند معیار R می‌باشد. در نتیجه سازندگان به این معیار توجه دارند و در صدد این هستند محصولاتی تولید نمایند که معیار R بالای داشته باشد.‌

کلام پایانی

مزیت‌های که یونولیت سقفی دارد آن را به متریال پرطرفدار تبدیل نموده است که اگر سر بچرخانید و به ساختمان‌های که در مرحله پی ریزی اسکلت قرار دارند نگاهی بیندازید می‌توانید آن را در بیشتر سازه‌ها مشاهده کنید. امید است این مقاله خرید، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در کرج توانسته باشد ابهامات ذهن شما را شفاف نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods