پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

خرید ، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در علی آباد

یونولیت سقفی در علی آباد

چکیده محتوا

خرید ، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در علی آباد

یکی از شهر های بسیار زیبا ایران از توابع استان گلستان ، شهرستان علی آباد می باشد . در طول چند سال اخیر حیطه ساختمان سازی در این شهر دچار تحولات گسترده ای شده است . به همین دلیل فروش یونولیت سقفی در علی آباد پر اهمیت شمرده می شود . سقف ، بیش از آنچه که فکر می کنید در ایمن سازی ساختمان نقش دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول در این مقاله از آفر فوم همراه ما باشید .

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

 

خرید ، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در علی آباد-وب سایت آفر فوم

مشخصات یونولیت سقفی در علی آباد

در حرفه ساخت و ساز اولین و مهم ترین پارامتر ، توجه به امنیت کارگران و مهندسان ناظر می باشد . از اینرو ؛ تمامی اقدامات اعم از انتخاب نوع مصالح ، شیوه اجرای اسکلت و سقف باید در این راستا ترتیب داده شوند . یونولیت سقفی ایمنی بیشتر را در بنا به دنبال می آورد .

مهندسان عمران ، به خوبی پی برده اند که برای دوام و استقامت سازه ، باید به فکر کاهش وزن آن باشند . به همین دلیل ، در تلاش هستند با بهره گیری از متریال مرغوب وزن ساختمان را کم نمایند . برای دست یابی به این هدف ، یونولیت سقفی به کمک مهندسان آمده است .

آرایش مولکولی این محصول ، متشکل از درصد بیشتری هوا و مقدار کمی پلاستیک می باشد . از اینرو حجم زیاد و وزن کم از مهم ترین مشخصه آن تلقی می گردد .

بتن از مصالح ساختمانی است که وزن زیادی دارد و منجر به افزایش وزن کلی ساختمان می گردد . در حالی که ، با پر نمودن سقف به کمک فوم ؛ حجم مصرفی بتن در سازه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد .

در طول دو دهه اخیر ، دستور و رویه کار در صنعت ساختمان سازی دچار تغییر شده است . بلوک های سفالی جای آجر را گرفته و منجر به کاهش مصرف سیمان و هزینه ها شده اند . یونولیت سقفی ، جایگزین مصالح گران قیمت و پر زحمت سقف نظیر فندوله سفال سنتی شده است .

به همین دلیل استفاده از یونولیت سقفی در علی آباد روز به روز در حال افزایش بوده و از محبوبیت بالای برخوردار است .

خرید ، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در علی آباد-وب سایت آفر فوم

خرید یونولیت سقفی در علی آباد

بهره مندی از یونولیت سقفی رواج پیدا نموده و حتی در شهرستان های کوچکی مثل علی آباد امتداد یافته است . در هر بخش از شهر که ساخت و ساز در جریان است می توان این متریال را مشاهده نمود .

شاید فکر کنید که خرید یونولیت سقفی در این شهرستان کمی مشکل باشد . اما اینگونه نبوده و تولید کنندگان به اهمیت آن در عرصه ساخت و ساز واقف بوده و از اینرو خرید یونولیت سقفی در علی آباد به سهولت امکان پذیر است .

برای خرید ، تنها کافی است با کارشناسان ما در مجموعه آفر فوم ارتباط بگیرید . محصول با بالاترین سطح کیفیت تولید و با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت .

قیمت یونولیت سقفی در علی آباد

اگر این محصول را با قیمت پایین ، به صورتی که تفاوت آشکاری با قیمت بازار دارد مشاهده کردید . نیاز است که کیفیت و فرآیند تولید آن را بررسی کنید . چرا که کوچک ترین تغییری در روند تولید استاندارد این محصول ، کیفیت آن را کاهش داده و عملاً محصول کارایی نخواهد داشت .

به همین دلیل ، قبل از استعلام قیمت ، بهتر است که کیفیت یونولیت سقفی در علی آباد را از تولید کننده جویا و اطلاعات کافی در خصوص این پارامتر مهم دریافت نمایید . به دلیل نوسان قیمت ، امکان ارائه فهرست دقیق قیمت وجود ندارد .

از سوی دیگر هزینه مهم ترین عامل ، در تعریف و تعیین کیفیت ساختمان می باشد . یونولیت سقفی در عین حال که می تواند کیفیت سازه را بهبود بخشد تاثیر خود را در کاهش هزینه ساخت خواهد گذاشت . در حقیقت با کمک این محصول ، بهره گیری از متریال ساختمانی گران قیمت کاهش و کنار گذاشته می شود .

کلام پایانی

از خرید و تهیه فوم سقفی با چگالی پایین خودداری کنید چرا که نه تنها ایمنی را برای سازه به همراه نخواهد داشت . بلکه آسیب های جبران ناپذیری را به وجود خواهد آورد . از شما متشکریم در این مقاله (خرید ، قیمت و مشخصات یونولیت سقفی در علی آباد) از آفر فوم ، تا انتها ما را همراهی نمودید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods