پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

دلایل استفاده از پلی استایرن کریستال در یونولیت چیست ؟

پلی استایرن کریستال در یونولیت

چکیده محتوا

دلایل استفاده از پلی استایرن کریستال در یونولیت چیست ؟

با پاسخ به سوال دلایل استفاده از پلی استایرن کریستال در یونولیت چیست ؟ می‌توانیم به ویژگی‌های بارز یونولیت بیشتر پی ببریم . یونولیت که از محصولات بسیار پرکاربرد در دنیای امروز است که وجود آن اهمیت بسیار زیادی برای صنایع متعدد دارد .

اما آیا با خود پرسیده‌اید که چه چیزی باعث شده که یونولیت به محصولی پرکاربرد تبدیل شود و تا این حد مورد توجه قرار بگیرد ؟ قطعا وجود یک ماده اولیه ویژه سبب این همه ویژگی های مثبت درون یونولیت شده است . این مقاله می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد لطفاً با ما همراه شوید .

پلی استایرن کریستال چیست ؟

در ادامه مبحث دلایل استفاده از پلی استایرن کریستال در یونولیت چیست ، بایست ابتدا پلی استایرن کریستال را به شما معرفی کنیم ، این ماده با استفاده از هیدروکربن ها تولید می شود و زیرمجموعه بنزن ها قرار می گیرد . رنگ سفیدی داشته که به شکل پودر و بلورهای درشت در یک از کارخانه ها تولید می شود .

این محصول در گروه کالاهای سرمایه ای قرار می گیرد ، بدین معنا که در کارخانه تولید شده و در کارخانه های دیگر به عنوان ماده اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد ‌. استخراج مستقیم این محصول از طبیعت وجود نداشته و در کارگاه‌های و آزمایشگاه های مخصوص تولید می شود .

با بهره‌مندی از این محصول امکان تولید یونولیت فراهم می‌شود ، در حقیقت وجود پلی استایرن کریستال باعث شده تا قادر به تولید یونولیت باشیم و عملا بدون وجود این محصول یونولیت نیز تولید نمی شود .

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

 

ویژگی های پلی استایرن کریستال

در بررسی سوال دلایل استفاده از پلی استایرن کریستال در یونولیت چیست ، قصد داریم تا ویژگی‌های بارز پلی استایرن کریستال بررسی کنیم ، در ادامه ویژگی‌های بارز این متریال را بیان می کنیم ؛

  • پلی استایرن کریستال به شدت در برابر دما مقاوم است . با وجود این که یونولیت ها در گروه پلاستیک قرار می‌گیرند و پلاستیک ها به شدت در برابر دما ضعیف هستند ، اما به دلیل وجود این ماده اولیه در ساخت یونولیت شاهد مقاومت بسیار زیادی برای این محصول در برابر دما هستیم .
  • یک سد غول پیکر در برابر ضربه و فشار ، پلی استایرن کریستال خواهد بود . این ماده هنگامی که با سایر مواد شیمیایی برای خود ترکیب می شود ، به شدت بر ضد ضربه بودن آن خواهد افزود .
  • یکی دیگر از سد هایی که در این ماده وجود دارد ، سد مقاومت در مقابل فشارهای ناشی از فشردگی است . بافت یونولیت و بلورهای آن فشرده نیست و هوا در میان آن محبوس شده است . این ویژگی ناشی از مقاومت در برابر فشردگی پلی استایرن کریستال می باشد .
  • وزن پایین و سبک بودن پلی استایرن کریستال باعث شده تا یونیت های تولیدی با وجود اینرکه حجم بسیار زیادی را اشغال می کنند ، به شدت سبک باشند و این امر سبب ایجاد مزایای بسیار زیادی در این محصول شود ‌.
  • پلی استایرن کریستال ماده ای است که اجازه نمی‌دهد انتقال انرژی با وجود آن انجام شود ‌. تا زمانی که این ماده در ترکیب قرار می‌گیرد ، محصول به شدت عایق شده و تبادل انرژی به حداقل میزان ممکن خواهد رسید .

موارد بالا همگی بیان‌کننده پاسخی مناسب برای سوال دلایل استفاده از پلی استایرن کریستال در یونولیت چیست هستند ، با وجود این ماده جادویی محصولی شگفت انگیز تر با نام یونولیت وارد بازار شده است .

استفاده از پلی استایرن کریستال برای تولید یونولیت

در این بحش از محتوا دلایل استفاده از پلی استایرن کریستال در یونولیت چیست ، را بیشتر تشریح خواهیم داد . زمانی که مزایای این محصول را بررسی می‌کنیم ، متوجه می‌شویم که اکثر ویژگی های یونولیت همچون ؛ عایق صوت ، عایق دما ، سبک وزن بودن ، مقاومت در برابر آتش سوزی و حریق همگی وابسته به پلی استایرن کریستال است .

در حقیقت وجود این ماده باعث شده تا یونولیت تا این حد محصول کاربردی باشد و بتوانیم از آن برای موارد متعددی استفاده کنیم . انعطاف بالا و بسیاری از ویژگی های بارز یونولیت و همچنین افزایش حجم آن ناشی از وجود پلی استایرن کریستال است .

درصد مشخصی از این مواد به عنوان فراورده وارد واکنش شیمیایی می شود ، تا قادر به تولید یونولیت باشیم . با توجه به این که یونولیت ها دارای ویژگی های مختلفی هستند و بافت آنها متفاوت می باشد ، درصد استفاده از این ماده متفاوت خواهد بود و مطلقاً از یک میزان مشخص پلی استایرن کریستال برای ساخت یونولیت استفاده نخواهد شد .

  کلام آخر

در مبحث دلایل استفاده از پلی استایرن کریستال در یونولیت چیست ، هدف ما ارائه توضیحات مفید در خصوص پلی استایرن کریستال و نقش آن در تولید یونولیت بود . بدون وجود این ماده یونولیت ساخته نمی شود و از این همه مزایا و ویژگی‌های مثبت بهره مند نخواهد شد ‌. مجموعه بزرگ آفر فوم یک مرکز معتبر بوده که انواع و اقسام یونولیت سقفی یا ورقه ای را با کیفیت بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods