پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

دلایل گران شدن یونولیت چه می باشد؟

دلایل گران شدن یونولیت چه می باشد؟

چکیده محتوا

دلایل گران شدن یونولیت چه می باشد؟

دلایل گران شدن یونولیت چه می باشد؟

آیا می دانید، که دلایل گران شدن یونولیت چه می باشد! چه عواملی بَر روی قیمت آن اثر گذار است؟ در واقع افزایش قیمتِ یونولیت ها اثرات چَشم گیر در صنعتِ ساختمان سازی می گذارد. تمامی فعالان در این حوزه هم بَر این مسئله واقف هستند. چرا که به گونه ای کلّی نوسانات به وجود آمده در دنیای مصالح ساختمانی می تواند، تأثیری شایان در سود و ضررشان داشته باشد.

دوستانِ عزیز با ما همراه بوده و در این زمینه اطلاعات مورد نیاز خود را به دَست آورید. قطعاً ما می توانیم، در ادامه این نوشتار از آفر فوم به تمامی سؤالات شما جوابگو باشیم.

یونولیت چیست؟

ما در این قسمت پیش از بررسی دلایل گران شدن یونولیت در ارتباط با چیستی آن صحبت خواهیم نمود. یونولیت که نامِ دیگر آن پلاستوفوم می باشد و یک ماده ای سبک وزن است. یونولیت ها ویژگی هایی بسیار داشته و بنا بَر همین مزیت ها است، که طرفداران بسیاری دارد. در واقع آن ترکیبی می باشد، که با هر شرایط آب و هوایی سازگاری داشته و مقاوم است. البته بسیاری از ویژگی هایی دیگر را در دِل خود جای داده که بررسی آنها در این مطلب ما نمی گنجد.

 

یونولیت چیست؟

با علل گران شدنِ یونولیت ها آشنا بشوید!

دلایل گران شدن یونولیت در این قسمت قید شده است. پس برای کسبِ اطلاعاتِ بیشتر در این زمینه با ما در ادامه این مطلبِ از خود همراه باشید.

ما می توانیم، اوّلین و البته مهم ترین عامل را گران شدنِ مواد اوّلیه یونولیت نام ببریم. به عبارتی مواد اوّلیه ساخت پلاستوفوم ها از خارج کشور به ایران وارد می گردد و ارتباطی تنگاتنگ با دلار دارد. پس با بروز تغییر در نرخِ ارز قیمت یونولیت ها نیز افزایش می یابد. بنابراین توجه داشته باشید، که به دلیل افزایشِ قیمتِ مواد اوّلیه فوم ها قیمتِ یونولیت ها نیز بیشتر می شود.

دلایل گران شدن یونولیت که می توانیم، از آن یاد کنیم؛ گرم شدنِ بیش از حد هوا و ورود به فصول گرم سال است. این مسئله خود به تنهایی تأثیری مستقیم بَر روی افزایش قیمت تولید فوم ها دارد. در واقع برای تولید پلاستوفوم ها از بخار و گرمایی بسیار استفاده می گردد. حال در روزهای تابستانی عملاً این بخار و گرما به دلیل هوای گرم حاکم در محیط بیشتر می شود. البته که مدیران کارخانه ها به جهتِ حفظ سلامتی کارکنان خود ملزم خواهند بود، بدان ها استراحتی بیشتر بدهند.

بیشتر بخوانید

حال آنکه کارکنان به دلیل همین گرما هاست که تمایلی به اضافه کاری از خود نشان نمی دهند. بنا بَر اَنباشت این دلایل بَر روی یکدیگر زمانِ مفید به جهتِ تولید یونولیت ها کاهش پیدا می کند و یکی از دلایل گران شدن یونولیت را رقم می زند. ولی چگونه!! توجه داشته باشید، که ما گفتیم؛ تولید یونولیت کاهش یافته ولی قیمت در همان سَطحِ قبلی است!

سوّمین عامل مؤثر را می توان افزایش تقاضا و کمبود عرضه نام برد. ما در قسمتِ فوقانی متن به این نکته اشاره نمودیم، که در روزهای تابستانی تولید یونولیت ها بنا بَر شرایط سخت و مشقت بار کاهش می یابد. و در کل یونولیت ها در بازار کمتر تولید می شود‌! ولی عمده ساخت و سازها در تابستان رقم می خورد و ساختمان سازان به دنباله خرید یونولیت ها می روند.

با علل گران شدنِ یونولیت ها آشنا بشوید!

این دلایل است، که بَر روی هم اَنباشت شده و دلایل گران شدن یونولیت را رقم می زند. این زنجیره ادامه پیدا کرده و تولید کنندگان سعی بَر این خواهند داشت، که یونولیت ها را در حجم بالایی تولید کنند. بنا بَر این دلیل است، که آنها به مواد اوّلیه ای بیشتر برای تولید نیاز خواهند داشت. در نهایت ورود مواد اوّلیه ای بیشتر منجر به تولید محصولاتی با قیمت بالاتر می شود.

سخن آخر

دوستانِ عزیز ما در طولِ این نوشتار از خود در آفر فوم با شما در ارتباط با این که دلایل گران شدن یونولیت چه می باشد؟ صحبت نمودیم. همانطور که خواندید، قیمتِ یونولیت ها بنا بَر دلایلی متنوع افزایش می یابد. مثلاً مواد اوّلیه ای که از خارج وارد می شود و یا افزایش تقاضاها و کمبود عرضه آن! امیدواریم که شما اطلاعات‌ مورد نیاز خود را در این زمینه کسب نموده باشید.

البته شما می توانید، در صورتِ وجودِ سؤالاتی بیشتر با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره به شما پاسخ گوی خواهند بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods