پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای

راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای

چکیده محتوا

راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای

ما در این مطلب قصد داریم تا به بررسی راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای بپردازیم . چرا که امروزه ، یونولیت های ورقه ای به علت ویژگی ها و مشخصه هایی که دارند ، بسیار مورد استقبال سازندگان سازه قرار گرفته اند .

برخی از ویژگی های این محصول که سبب شده در ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار بگیرد می توان به وزن سبک آن ها ، عایق بودن در برابر حرارت ، صدا و رطوبت اشاره نمود . از همین رو در صنایع مختلف به ویژه ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند .

در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع پرداخته ایم . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای این مقاله همراه با ما باشید .

ورق یونولیت چیست ؟

پیش از آن که بخواهیم به راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای بپردازیم ، باید گفت که یونولیت های ورقه ای را با نام های دیگری نیز چون ورق یونولیت ، ورق پلاستوفوم ، فوم ورقه ای ، آکاسیف و … نیز می شناسند .

از این ورق ها به علت ساختاری که دارند ، در جهت عایق نمودن ساختمان ها و دیگر صنایع استفاده می شود . به عنوان مثال ، فوم ورقه ای جهت عایق نمودن دیوارها و درز انقطاع در برابر حرارت و صدا استفاده می شود .

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

 

نکات مهم در هنگام خرید یونولیت ورقه ای

در راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای ما به نکاتی که پیش از خرید فوم ورقه ای باید رعایت کنیم به بررسی خواهیم پرداخت . برخی از این نکات به شرح ذیل می باشد :

  • توجه به مشخصه های کنترل کیفیت در کارخانه
  • توجه به ابعاد انواع یونولیت ورقه ای
  • دانستن وزن انواع یونولیت ورقه ای
  • دانستن میزان عایق بودن در مقابل حرارت
  • توجه به تعداد مورد نیاز انواع فوم ورق
  • توجه به دانسیته ی یونولیت سقفی
  • در نظر گرفتن شرایط ساختمان و آب و هوا جهت نصب
  • محاسبه ی هزینه ی خرید و نصب یونولیت های ورقه ای
  • ارزش R ( R معیار مقاومت یونولیت ورقه ای در برابر انتقال حرارت )
  • و … .

ما قصد داریم تا در ادامه ی راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای در مورد نصب یونولیت های ورقه ای به صحبت بپردازیم .

نصب یونولیت ورقه ای

سازندگان از فوم های ورقه ای هم در داخل ساختمان و هم بیرون از ساختمان استفاده می نمایند . در هر صورت می بایست در راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای

بیان کرد که قبل از نصب و اجرای پلاستوفوم ها ، باید بستر سازی مناسب انجام شود . همچنین می بایست اصول و استاندارهایی که برای عایق سازی وجود دارد به طور کامل رعایت شود .

برای نصب پلاستوفوم ها به دیوارها و یا کف ، از چسب های مخصوصی استفاده می شود . گفتنی است در بستری که ساخته شده ، میلگردهایی با قطر مشخص ، قبل از نصب ورق یونولیت قرار می گیرد . در انتها نیز آکاسیف ها در جای خود قرار گرفته و چسبانده می شوند .

آفر فوم

پس از آن که در مورد نکات مربوط به خرید و نصب یونولیت ها پرداختیم ، می بایست در جهت تکمیل صحبت هایمان در راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای این نکته را نیز عنوان نمود که یونولیت های ورقه ای را باید از فروشگاهی معتبر تهیه نمود که مطمئن باشید محصولات تولیدی آن ها ناخالصی نداشته و با بالاترین کیفیت ، عرضه می گردد .

آفر فوم مجموعه ای تولیدی بوده که این افتخار را دارد که انواع یونولیت های ورقه ای را متناسب با نیاز مشتریان عزیز طراحی و تولید می نماید. جهت ثبت سفارش خود می توانید از طریق همین وب سایت نیز اقدام نمایید .

سخن پایانی

در راهنمای تخصصی خرید و نصب یونولیت ورقه ای ما در مورد نکات مربوط به خرید و نصب یونولیت های ورقه ای پرداختیم .

همچنین این نکته نیز قابل بیان است که زمانی بالاترین بازدهی را از خرید و نصب ورق فوم ها داریم که از تولیدی معتبری محصول مورد نظر خود را تهیه نماییم .

آفر فوم با سابقه ی درخشان در زمینه ی فروش یونولیت های ورقه ای مفتخر است که می تواند نیازهای شما عزیزان را در این زمینه برآورده نماید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods