پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا

فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا

چکیده محتوا

فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا

فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا با پیشرفت علم و تکنولوژی هاست که خودنمایی کرد. آرامشی که با وجودِ فوم ها به زندگی آدميان رهسپار شد، واقعاً که ستودنی است. درست است، هم مقاومت ساختمان ها مهم بوده و هم سبک بودنشان اهمیت شایانی دارد.

به همین خاطر است، که متخصصان ما در امیرکلا دَست به کار شدند. در واقع این ما هستیم، که با ارائه یونولیت ها سعی در فراهم کردنِ باکیفیت ترین محصولات و مطابقِ با استانداردهای جهانی را داریم. پس ما را همراهی نموده و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

درباره فوم و یونولیت ساختمانی بیشتر بدانید!

بیایید، پیش از بررسی نحوه خرید فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا با یکدیگر در ارتباط با چیستی این محصولات‌ سخن بگوییم. پس ما را همراهی کرده و به پاسخِ سؤالات خود دَست یابید.

فوم ها یک ماده پلیمری هستند و به حالتی تولید شده است، که در درجه دمایی بالا به حالت ذوب درآمده و در هوایی سردتر جامد می شود. نکته جالب توجه این که 95% از فوم ها از گاز تشکیل شده است. به همین دلیل وزنی سبک داشته و در سبک سازی ساختمان ها نقش پُر رنگی دارد.

فوم ها به غیر از ساختمان سازی در بسیاری از صنایع خودنمایی می کند! از صنعت خودرو سازی گرفته است، تا به مهدکودک ها و صنایع بسته بندی مواد غذایی یا محصولاتی دیگر! بنا بَر این دلیل کارخانه تولید کننده فوم ها دَست به کار شده و هر روزه تولیدات خود را افزایش دادند. به همین خاطر بود، که ما در آفر فوم درون اغلب شهرها یا تولیدی فوم ها را راه اندازی نمودیم، یا امکان خرید فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا را فراهم کردیم.

 

درباره فوم و یونولیت ساختمانی بیشتر بدانید!

فوم سقفی در امیرکلا

انواع فوم سقفی پانل یا پنل های یونولیتی از جنسِ پلی استایرن اکسترود می باشد. از این محصولات تا حد بسیاری در قسمتِ سقف ساختمان ها یا دیوارها با اهداف متنوعی استفاده می شود. مثلاً سازندگان همواره به دنبال کاهش وزنِ کلّی ساختمان ها هستند و یا مقاوم سازی برایشان اهمیت بسیاری دارد. همچنين اگر که شما جهتِ خرید فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا اقدام کنید، باید بدانید؛

یونولیت ها به عنوان عایق صدا و حرارت عمل می کنند. شاید که نامِ فوم یا یونولیت سقفی با پانل سقفی به گوش شما برخورد کرده باشد. اصلاً تعجب کنید! یونولیت ها همان‌گونه که در تصویر مشاهده می کنید، مکعبی شکل بوده و رنگش سفید است. حجم هایی بزرگ هم دارد و سرعت اجرای کار را بالا می برد.

بیشتر بخوانید:یونولیت کرومیت

البته شما بعد از تهیه فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا می توانید، از دستگاه هایی مخصوص برای بُرش آنها کمک بگیرید.

مهم ترین ویژگی های یونولیت سقفی

ما در این قسمت مهم ترین ویژگی های یونولیت سقفی را به اختصار توضیح خواهیم داد. پس لطفاً با ما در ادامه این مطلب از خود همراه باشید؛

  • جا به جایی فوم ها بسیار راحت بوده و هزینه چندانی ندارد. (به دلیل سبک وزن بودنشان است.)
  • یونولیت ها مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و گرما یا رطوبت و… از خود نشان می دهند.
  • با وجودِ فوم ها به میزان شایانی در مصرف تیرچه بلوک ها یا مصالح فولادی صرفه جویی خواهد شد.
  • توجه داشته باشید، که با خرید فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا سرعت عمل شما در حین اجرای کار افزایش می یابد.
  • فوم ها برای محیط زیست کمترین میزان خطر را به همراه خواهد داشت. چرا که آنها در برابر میکروب ها و باکتری ها بسیار مقاوم هستند.
  • اگر که فوم خریداری شده از جانب شما استاندارد باشد، مطمئن باشید؛ در برابر آتش سوزی به خوبی مقاومت کرده و از خود دود تولید نمی نماید.

و بسیاری از موارد دیگر را می توان به عنوان ویژگی فوم ها نام برد و ما تنها به برخی از مهم ترین آنها اشاره نمودیم.

 

مهم ترین ویژگی های یونولیت سقفی

چه عواملی برروی قیمت یونولیت ها در امیرکلا اثرگذار است؟

دوستانِ عزیز توجه داشته باشید، که یونولیت خریداری شده از جانب شما بنابر استانداردهای جهانی تولید شده باشد. عواملی چون؛ جنس فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا یا میزان یونولیت مورد نیاز از جانب شما، خرید به صورت عمده و… برروی قیمت یونولیت ها اثر گذار است.

البته ما تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم، تا محصولات خود را به بهترین قیمت و بالاترین سطحِ ایمنی و کیفیت در اختیار شما قرار بدهیم.

سخن آخر

دوستانِ عزیز ما در طول این مطلب از خود به بررسی جوانبِ گوناگون فوم و یونولیت ساختمانی در امیرکلا پرداختیم. همانطور که خواندید، فوم ها دارای ویژگی هایی بسیار است و این روزها از جانب سازندگان به حد چَشمگیری مورد توجه قرار گرفته است. مثلاً ما می توانیم، به سبک وزن بودن یا مقاومت بالا و.. اشاره کنیم.

امیدواریم که اطلاعات ارائه شده در طول این مطلب از آفر فوم برای ‌شما مفید و موثر بوده باشد. البته شما در صورتِ وجودِ سؤالات بیشتر می توانید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods