پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر

فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر

چکیده محتوا

فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر

برخی ها شناخت کافی از یونولیت ها ندارند! بعضی دیگر فوم یا همان یونولیت ها را به خوبی شناخته و می دانند، این روزها جایگزینی برای بلوک سیمانی و سفالی شده است. برای معرفی فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر باید به وزنی سبک، حجمی بزرگ، عایق بودن و بسیاری از موارد دیگر اشاره بشود.

به همین خاطر شما دوستانِ عزیز از ما سؤالات بسیاری از یونولیت ها می پرسید، اینکه قیمتش چقدر است‌؟ یا امکانِ تهیه کردنِ آنها در بابلسر وجود دارد؟ و بسیاری از موارد اینچنینی. برای کسبِ اطلاعاتِ بیشتر در این زمینه با ما در ادامه این مطلب از آفر فوم همراه باشید.

از یونولیت ها در کجا استفاده می شود!

همانطور که گفتیم، فوم ها دارای میزانِ وزنِ بسیار کمی است. به همین خاطر از آنها در صنعت ساختمان سازی به حد چَشم گیری استفاده می شود. سازندگان در قسمت سقف یا دیوارها حتی به عنوان پنلِ سه بُعدی پلاست فوم از یونولیت ها بهره می گیرند.

فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر به عنوان جایگزین بسیار خوبی برای بلوک سیمانی و سفالی شناخته شده است. حال آنکه این نوعِ از محصولات در برابر صدا و حرارت به عنوان یک عایق منحصر به فرد عمل می کند. از سایر کاربردهایی که فوم ها دارند، استفاده از آنها به عنوانِ عایق برودتی درون سردخانه هاست.

همچنین شما می توانید، در راستای خرید فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر اقدام نموده و از آنها در صنایع بسته بندی بهره مند شوید. صنعت ساختمان سازی را هم در قسمت فوقانی متن بررسی نمودیم که مهم ترین کاربرد یونولیت هاست.

از یونولیت ها در کجا استفاده می شود!

از یونولیت کرومیت در چه بخش هایی استفاده می کنند‌؟

در قسمتِ سقف کرومیت از یونولیت های کرومیت بهره می گیرند. به این هنگام و استفاده از بلوک یونولیتی میزان استفاده از تیرچه حدوداً بیست درصد کاهش یافته و فولاد هم هفت درصد کمتر از قبل مصرف می شود.

از مهم ترین مزایای استفاده از فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر افزایش سرعت عمل اجرای کار است! هزینه ساخت و ساز هم کاهش پیدا می کند. همچنین دستمزد کارگران کمتر از قبل شده و میزانِ مصالح مصرفی از قبل کاهش می یابد. در نهایت هم هزینه مربوط به حمل و نقل کاهش پیدا می کند.

از یونولیت های سقفی در بابلسر استفاده می شود؟

ما در قسمتِ زیر دلایل توجه به فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر را بیان خواهیم نمود. پس هم‌چنان با ما در ادامه این مطلب از خود در آفر فوم همراه بوده و به پاسخِ سؤالات خود دَست پیدا کنید!

  • به عنوان عایق صوتی و حرارتی عمل می کند.
  • جا به جایی آن بسیار راحت تر و البته کم هزینه تر است.
  • میزان بتن مصرفی در ساخت و ساز ساختمان کاهش می یابد.
  • وزن سقف نسبت به قبل کاهش یافته و در نهایت وزن سازه کمتر از قبل می شود.
  • ابعاد تیرچه ها و ستون ها کمتر شده و نهایتاً میزانِ مصرف آهن و فولاد در ساخت و ساز کاهش می یابد.
  • به هنگام توجه به فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر و ساخت و سازها، آنها در برابر زلزله و آتش سوزی مقاومت بسیاری از خود نشان می دهند.

اینها تنها برخی از مزایای به کارگیری فوم ها در ساخت و سازها است، که نام بردیم. قطعاً یونولیت ها اگر که با توجه به استانداردها ساخته شده باشد، مزیت هایی بسیار در اختیار سازندگان قرار خواهد داد.

بیشتر بخوانید: یونولیت سقفی

عوامل تأثیر گذار برروی قیمت یونولیت در بابلسر

عوامل بسیاری برروی قیمتِ فومها و یونولیت ساختمانی در بابلسر اثرگذار است. ما دو نمونه از این عوامل را می توانیم، در کیفیت محصولات و نیاز مشتریان خلاصه کنیم. توجه داشته باشید، برای آنکه قیمت ها دائماً در حال نوسان است، ما قیمت ثابتی را نمی توانیم، بیان داریم. پس شما برای کسبِ اطلاعاتِ بیشتر در این زمینه می توانید، با کارشناسان ما در آفر فوم تماس بگیرید.

توجه داشته باشید، که قیمت فوم سقفی با کرومیت ها تفاوت دارد. از آنجا که کرومیت ها دارای ابعادی بزرگ تر هستند، نسبت به فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر و نوعِ سقفی قیمت بالاتری دارد. به عبارتی هرچه که وزنِ فوم ها بیشتر باشد، قیمت آنها افزایش پیدا خواهد کرد.

حال ما در آفر فوم می توانیم، با سطح کیفیت بالا و قیمت رقابتی همچنین تحویل سریع محصول خریداری شده از جانبِ شما کنارتان باشیم. تنها کافیست برای یکبار که شده با ما تماس گرفته و شاهد بهترین ها در کنار خود باشید.

عوامل تأثیر گذار برروی قیمت یونولیت در بابلسر

سخن آخر

دوستانِ عزیز ما در طولِ این مطلب از خود در آفر فوم به بررسی جوانبِ گوناگون فوم و یونولیت ساختمانی در بابلسر پرداختیم. همانطور که خواندید، فوم ها بنابر دلایل گوناگونی از جانبِ سازندگان مورد توجه قرار گرفته است. مثل؛ برخورداری از وزنی کم، قیمت مناسب یا حجمی بزرگ تنها برخی از ویژگی این محصولات می باشد.

حال شما می توانید، برای خریدی مطمئن و معتبر با ما تماس گرفته و کارهایتان را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods