پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟

قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟

چکیده محتوا

قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟

در مدت زمانی نه چندان دور فوم های سقفی جایگزین مصالح قدیمی مانند بلوک های سیمانی شدند . فوم های سقفی نسبت به مصالح قدیمی از مزایای بیشتری برخوردار بودند . ولیکن ، مجددا قالب جایگزین فوم سقفی نیز ، توانست جای فوم های سقفی را ، پر کند . هر چند فوم های سقفی دارای مزایای بی شماری بودند اما ، فوم جایگزین آن ها به منظور رفع معایب کم آن استفاده گردید . در این مطلب به پاسخ این سوال قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟ دست پیدا خواهیم نمود . تا ، انتهای این مطلب همراه ما بمانید .

بیشتر بخوانید: آیا یونولیت نسوز یا کند سوز آتش می گیرد ؟

ویژگی های قالب جایگزین فوم سقفی چه می باشد ؟

 

قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟ این نوع قالب ، در ساختمان سازی به منظور فرم دهی و شکل دهی به بتن ساخته می شود . معمولا در طرح های از پیش ساخته طراحی و تولید می گردد . محققان به دنبال یک روش جایگزین برای رفع نواقص قطعات ، وزن قالب ، سرعت و همچنین ، روش جداسازی بتن از قالب بوده اند .

پس از کشف قالب جایگزین فوم سقفی ، تمامی نواقص موجود در فوم های سقفی به وسیله این نوع جایگزین رفع شد و یک روش نوین در صنعت ساختمان سازی جایگزین روش فوم های سقفی گردید . جنس این نوع قالب جایگزین از پلی اتیلن و از نوع تزریقی است .

در واقع می توان گفت که ؟ قالب جایگزین فوم سقفی برای رفع نواقصی مانند جذب آب بتن توسط سقف و یا شکستن بتن قبل از رسیدن به مرحله هیدراتاسیون است . در بخش بعدی از مبحث قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟ به بررسی مزیت های این روش نوین خواهیم پرداخت .

 

ویژگی های قالب جایگزین فوم سقفی چه می باشد ؟

 

مزایای قالب جایگزین فوم سقفی چه می باشند ؟

 

در ادامه مبحث قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟ به بیان مختصری از مزیت های عالی قالب جایگزین فوم سقفی خواهیم پرداخت . این متد نوین دارای مزیت ها و برتری هوایی نسبت به روش فوم های سقفی است . برخی از مزیت های قالب جایگزین فوم سقفی به شرح زیر می باشند ؛

 

  • کاهش خطر آتش سوزی و اشتعال سقف به واسطه استفاده از قالب جایگزین
  • قالب جایگزین فوم سقفی محافظ محیط زیست و قابل بازیافت می باشند .
  • قالب جایگزین فوم سقفی دچار شکستگی در اثر راه رفتن بر روی سطح آن نمی شود .
  • جنس قالب جایگزین به گونه ای است که ، نیازی به استفاده از روغن ندارد .
  • با استفاده از قالب جایگزین فوم سقفی ، می توان از ایجاد بار مرده بر روی سقف ساختمان جلوگیری کرد .
  • به کار گیری راحت این نوع قالب ، بدون نیاز به متخصص و نصاب ماهر
  • به وسیله قالب های جایگزین فوم سقفی ، می توان در هزینه خریداری بلوک های یونولیت می گردد .
  • امکان استفاده مجدد از این نوع قالب های جایگزین تا ، سقف سی بار وجود دارد .
  • نگه داری و انبارداری این نوع قالب های جایگزین بسیار راحت و ساده است .
  • خطر آتش سوزی در این قالب های تا ، حد بسیاری کاهش می یابد .

 

تمامی این موارد تنها بخش کوچکی از مزیت های قالب های جایگزین فوم های سقفی به شمار می روند . در بخش بعدی از مطلب قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟ به بررسی قیمت این محصول می پردازیم . همچنان تا ، انتهای این مطلب همراه ما بمانید .

 

قیمت قالب های جایگزین فوم سقفی چقدر است ؟

 

در ادامه مطلب قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟ به بررسی قیمت این نوع قالب و فاکتورهای موثر بر آن خواهیم پرداخت . همانگونه که ، قیمت یونولیت ها متاثر از موارد گوناگونی می باشد ، قیمت قالب های جایگزین فوم سقفی نیز ، از این قاعده مستثنی نمی باشد .

عواملی مانند تعداد قالب خریداری شده ، کیفیت مواد اولیه در تولید قالب ها ، ابعاد قالب ها ، شرکت تولید کننده و برند آن ، همگی بر قیمت قالب های جایگزین فوم سقفی تاثیر می گذارند . به همین دلیل ، بیان قیمت مشخصی برای این قالب ها امکان پذیر نیست .

کلام پایانی

 

در این مبحث به این سوال که ، قالب جایگزین فوم سقفی چیست ؟ دست یافتیم . این روش نوین جایگزین فوم های سقفی و به منظور رفع نواقص آن ، به کار گرفته شده است . از جمله شرکت های بسیار معتبر در زمینه تولید قالب های جایگزین فوم های سقفی ، می توان به مجموعه آفر فوم اشاره نمود .

این مجموعه یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع یونولیت ها و سایر مصالح مانند قالب های جایگزین فوم می باشد . جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس برقرار نمایید .

بیشتر بخوانید: یونولیت سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods