پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟

مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟

چکیده محتوا

مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟

سوالاتی همچون؛ مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟ در هنگام ساخت ساختمان و خرید مصالح

ذهن افراد را درگیر می کند. بنابراین بهتر است افراد پیش از اقدام به خرید مصالح ساختمانی، درباره انواع آن پرس و جو

نمایند. تیرچه بلوک از متریال های باکیفیت و مستحکم بازار است، که با کاهش میزان بار کششی سازه بر استحکام آن

می افزاید. یا کمک آن،میزان آسیب پذیری ساختمان را کم کنید، تا در برابر حوادث غیر مترقبه، شکست ناپذیر باشد.

در ادامه درباره مزایای استفاده از سقف های تیرچه بلوک صحبت می کنیم، با ما همراه شوید.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 

سقف تیرچه بلوک و اجزای تشکیل دهنده آن

در این بخش از مقاله مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟ درباره این سری از سقف های ساختمانی و اجزای سازنده آن، صحبت می شود. سقف تیرچه بلوک یکی از روش های پرکاربرد برای ساخت سقف های ساختمانی است.

در ساخت آن از تیرچه های سبک از جنس بلوک و یونولیت استفاده می شود، تا با کاهش وزن سازه با نیرو های کششی مقابله کنند. از اجزای تشکیل دهنده آن می توان موارد زیر را نام برد؛

1.        تیرچه بلوک: تیرچه بلوک ها اصلی ترین بخش این سازه بلوکی را تشکیل می دهد. این سری از متریال ها، دارای سوراخ های درونی هستند و وزن سبکی دارند.

2.      بتن پیش ساخته: بتن پیش ساخته برای ریختن روی تیرچه های بلوک به کار می رود. این بتن عموماً شامل مخلوطی از سیمان، شن، ماسه و آب می باشد، که پیش از نصب به صورت اجزای آماده به محل نقل و انتقال می گردد.

3.        آرماتور ها: سوال مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟ به تمام ابهامات شما درباره این سازه پاسخ می دهد. آرماتور ها یا میلگرد ها برای تقویت و پیوند دادن بتن به تیرچه های بلوک استفاده می شود.

4.      مواد عایق: برای افزایش عایق بندی سقف و کاهش انتقال حرارت و صدا، مواد عایقی مانند؛ پشم سنگ و پنبه شیشه بر روی سطح سقف نصب می گردد.

5.      پوشش نهایی: برای تکمیل و زیبایی بخشیدن به سقف، پوشش های نهایی مانند؛ گچبری، پوشش های PVC یا سقف های چوبی اجرا خواهد شد.

 

مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک
مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک

مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران

در این بخش از مقاله به سوال مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟ پاسخ می دهیم. استفاده از سقف تیرچه بلوک در ساختمان ها در ایران با مزایای زیادی همراه می باشد. در زیر به برخی از مزایای استفاده از آن اشاره می کنیم؛

  • قیمت اقتصادی: تیرچه بلوک به عنوان یک مصالح ساختمانی ارزان تر از بسیاری از مواد ساختمانی دیگر مانند؛ بتن می باشد.

 

  • نصب و اجرا آسان: تیرچه بلوک ها به دلیل وزن و ساختار سبک، در ساختمان به آسانی نصب و اجرا می شوند. این محصول با کاهش زمان و هزینه های مربوط به ساخت و نصب سقف، پروژه را جلو می برد.
  • عایق بندی و حفاظت از حرارت: با وجود سوراخ های درونی در تیرچه ها، امکان استفاده از مواد عایق مناسب برای حفظ حرارت و کاهش انتقال حرارت به داخل ساختمان را فراهم می کند. این عامل در بهبود مصرف انرژی، موثر است.
  • مقاومت و پایداری: سوال مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟ درباره اهمیت استفاده از این محصول در پروژه های ساختمانی صحبت می کند. تیرچه بلوک دارای مقاومت و پایداری مناسبی در برابر بار های زنده و مرده است. به همین دلیل قابلیت تحمل بار های سنگین و فشار های مختلف را دارند.
  • زمان زندگی طولانی: با رعایت استاندارد های مربوط به ساخت و نصب، سقف اجرایی دارای طولانی ترین عمر ممکن می باشد و نیاز به تعمیرات و نگهداری کمتری دارد.
  • و…

مقاله مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟ را از کارشناسان مربوطه جویا شوید. با توجه به این مزایا، استفاده از انواع این سازه در ساختمان های مختلف ایران یک گزینه مناسب و موثر است. آن ها با بهبود کیفیت ساختمان ها به کاهش هزینه ها و افزایش سرعت اجرا کمک می کنند.

 

مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران

کلام آخر

در مقاله بالا به پرسش مزایای استفاده از سقف تیرچه بلوک در ایران چیست؟ پاسخ دادیم. این سازه باکیفیت تأثیر قائل توجهی در مقاومت، ایمنی و استحکام سازه های ساختمانی دارد. همچنین بیش از چندین دهه است، که توسط تولید کنندگان ایرانی تولید می شود.

با مراجعه به وب سایت اینترنتی آفر فوم، مصالح لازم برای اجرای این سقف را با قیمتی مناسب تهیه کنید. این شرکت به شما اجازه خواهد داد، تا در ساعات کاری با کارشناسان گفت و گویی داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods