پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

مزایای یونولیت سقفی برای عایق بندی سازه

یونولیت سقفی برای عایق بندی سازه

چکیده محتوا

مزایای یونولیت سقفی برای عایق بندی سازه

مزایای یونولیت سقفی برای عایق بندی سازه ، چشمگیر است . این محصول باکیفیت با این که بر پایه موادی مثل پلی استایرن تولید می شود ، اما با این حال نسبت به سازه های بتنی ری اکشن بهتری در برابر فشار و دما های بالا از خود نشان می دهد .

عایق رطوبتی و حرارتی از مهم ترین خصوصیات این محصول به شمار می رود . با این وجود ، عملکرد ساختمان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد .

در ادامه مبحث به صورت کلی درباره مزایای عایق بندی سازه با یونولیت سقفی توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

 

تاثیرات یونولیت سقفی در عایق بندی سازه

در ادامه مبحث مزایای یونولیت سقفی برای عایق سازه ، به توضیح تاثیرات آن در فرآیند ساخت ساختمان ها می پردازیم .

یونولیت سقفی یکی از پرمصرف ترین متریال ها در صنعت است که در اکثرا پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول برتر علاوه بر مقاومت بالا دارای خصوصیات منحصر به فرد دیگری نیز هست .

عایق بودن در برابر حرارت و رطوبت برترین خاصیت یونولیت های سقفی است . بر همین سبب در پروژه ها جهت عایق بندی سازه کاربرد دارند .

عایق بندی به سلامت و ایمنی سازه کمک شایانی می کند . از این رو دما و فشار های بالا ، تهدیدی برای سلامت و ایمنی ساختمان ها به حساب نمی آیند .

مزایای یونولیت سقفی برای عایق بندی ، به مهندسان در طراحی ساختمان های جدید کمک شایانی کرد . در حال حاضر در جای به جای ایران به خصوص در پایتخت جهت ساحت اماکن ویلایی و آپارتمانی از این محصول باکیفیت استفاده می شود .

از تاثیرات یونولیت سقفی در عایق بندی سازه می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • عایق بندی حرارتی:

یونولیت سقفی از جمله موادی است که در عایق بندی سطح سازه به شخص کمک می کند . این ماده از عایق های صنعتی قدرتمند است که قابلیت تغییرات شدید دما را در سازه در بردارد  .

 • عایق بندی صوتی :

این محصول به دلیل ویژگی های صوتی بالا در کارهای عایق بندی صوتی به کار می رود . یونولیت می تواند صدا را کاهش دهد و از تولید الودگی های صوتی در ساختمان جلوگیری نماید .

 • عایق بندی رطوبت :

همچنین می تواند با کنترل رطوبت در ساختمان به قوت عایق بندی خود اضافه کند . با کاهش میزان رطوبت از گسترش و پوسیدگی ساختمان جلوگیری کنید .

 • کاربرد آسان :

یونولیت سقفی با خصوصیات ظاهری منحصر به فرد ، انتخابی مناسب برای کارهای سرعتی در عایق بندی ساختمان است . این عایق در کمترین بازه زمانی ، نصب می گردد .

با توجه به موارد فوق ، مزایای یونولیت سقفی برای عایق سازه تنها به صوت و حرارت های بالا مربوط نیست ، بلکه این ماده از هر جهت ایمنی و سلامت محیط را تضمین می کند .

 

مزایای بارز یونولیت سقفی برای عایق بندی سازه

مزایای یونولیت سقفی برای عایق بندی سازه متعدد است . یونولیت سقفی یک جزء اصلی در ساختمان های مدرن می باشد ، که عایق بندی بنا به فرد یازی می رساند .

با توجه به خواص این ماده به عنوان یک جایگزین سازه های بتنی در صنعت ساختمانی معرفی می شود . در این قسمت مزایای یونولیت سقفی برای عایق بندی سازه را نام می بریم .

برترین مزایای یونولیت سقفی برای عایق بندی ، عبارتند از :

 • افزایش کارایی انرژی
 • کاهش صدا
 • مقاوم در برابر حریق
 • کاهش وزن
 • کاهش هزینه ها
 • مقاوم در برابر رطوبت
 • و …

با استفاده از یونولیت ها ، ساختمان از نظر ایمنی و سلامت در سطح خاصی فرار می گیرد . نسبت به مزایای یونولیت سقفی برای عایق سازه بی توجه نباشید .

این محصول علاوه بر تسریع روند ساخت ساختمان ، شرایط زندگی و کار را برای ساکنین راحت می سازد . شک و تردید را کنار بگذارید تا با تقبل هزینه مناسبی ، ایمنی و سلامت ساختمان را ارتفاء دهید .

 

سخن پایانی

آفر فوم از برترین شرکت ها در عرصه تولید و فروش یونولیت است که به صورت اینترنتی نیز به مردم خدمات عرضه می دارد . با مراجعه به وب سایت مرجع ما می توانید در شرایط آسانی به خرید انواع این محصول بپردازید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods