پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی

مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی

چکیده محتوا

مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی

امروزه در ساخت و ساز ساختمان از یونولیت نیز استفاده می شود اما ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که یونولیت بهتر است یا سایر مصالح ساختمانی ؟ به همین دلیل سعی کردیم تا در این بخش از مقاله به مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی بپردازیم تا بتوانید در زمان ساخت و ساز بهترین گزینه را انتخاب کنید .

بخوانید: خرید یونولیت نبشی

برای ساخت سازه یونولیت سقفی بهتر است یا سایر مصالح ساختمانی ؟

در ادامه مبحث مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی با ما همراه باشید . همان طور که می دانید یکی از انواع مصالح ساختمانی که امروزه از آن استفاده می کنند بلوک های یونولیتی است ‏ .

یونولیت ها از جنس پلیمر می باشد و دارای خواص فیزیکی بسیار زیادی است .

در بازار ممکن است یونولیت را به نام پلاستوفوم نیز معرفی کنند ، این محصول به رنگ سفید بوده که دارای وزن بسیار سبک می باشد .

استفاده از این محصول باعث می ‌شود تا وزن سازه ی شما بسیار سبک شود .

یونولیت سقفی عایق بسیار مناسب در برابر حرارت بالا و امواج صوتی ، گرما و سرما می باشد ، همچنین از ورود حشرات موذی ماننده موریانه و مورچه به داخل ساختمان نیز جلوگیری می کند .

اما استفاده از بلوک و بتن در ساختمان نیازمند مصرف زمان و انرژی زیادی است همچنین در زمان کار ، استفاده از بتن و بلوک در سازه به مصرف آب بسیار زیادی نیز نیاز دارد .

پس نتیجه می گیریم در زمان مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی استفاده از یونولیت سقفی بسیار بهتر و کاربردی تر است .

یونولیت سقفی هم در برابر حوادث طبیعی و هم در برابر گرما و سرمای محیط و رطوبت و … مقاومت بالایی از خود به نمایش می گذارد .

مزایای یونولیت سقفی مورد استفاده در ساختمان

در مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی بهتر است درباره مزایای محصول مورد نظر نیز ، آگاهی بیشتری داشته باشید . در ادامه در رابطه با مزیت های یونولیت که در ساختمان از آن استفاده می شود اطلاعاتی ارائه داده می شود .

یونولیتی که در ساختمان از آن استفاده می کنند دارای عایق صوتی بسیار مناسب می باشد .

همچنین این محصول در برابر رطوبت دوام بالایی دارد .

با استفاده کردن از پلاستوفوم در سازه خود می توانید مصرف بتن ساختمان را به حداقل برسانید .

یونولیت های سقفی در برابر آتش سوزی و حرارت بالا بسیار مقاوم هستند و یونولیت سقفی کند سوز می ‌تواند حداقل ۲۰ دقیقه در برابر حرارت و آتش دوام بیاورد .

بعد از آتش گرفتن این محصول هیچ گونه دود مضر از آن خارج نمی شود و این محصول به آرامی ذوب می گردد .

زمانی که از یونولیت سقفی در ساختمان استفاده می کنید باعث سبک شدن وزن سازه می شویم که از مهم‌ترین مزایای استفاده از این محصول است .

استفاده از یونولیت سقفی باعث می شود که یک نواختی در سطح کار بیش تر شود و در نتیجه مصرف گچ و خاک در زیر سقف بسیار کمتر می شود .

با وجود مزایایی که در بالا به آن اشاره کردیم می توانید به ‌راحتی مقایسه مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی را به سر انجام برسانید .

کاربرد یونولیت سقفی

برای اینکه بهتر بتوانید مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی انجام دهیم بهتر است درباره کاربرد یونولیت سقفی بیشتر بدانید .

  • از یونولیت می توان در دیوار ، سقف ، کف ساختمان و همچنین در ساخت نما استفاده کرد .
  • دلیل داشتن وزن بسیار کم این محصول در ساختمان سازی از آن استفاده می کنند .
  • از یونولیت سقفی به عنوان عایق صوتی حرارتی نیز کمک می گیرد .
  • به غیر از ساختمان سازی از یونولیت سقفی به دلیل عایق برودتی در یخچال های صنعتی و سرد خانه ها نیز استفاده می کنند .

خرید یونولیت سقفی

خرید یونولیت سقفی باید از مراکز معتبر انجام شود .

همچنین شما می توانید خرید این محصول را هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری از مجموعه آسمان فوم انجام دهید .

قیمت یونولیت سقفی

با به اتمام رسیدن مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی ، اگر قصد خرید یونولیت سقفی را دارید بهتر از قبل از خرید درباره قیمت این محصول نیز اطلاعاتی کسب کنید .

برای اطلاع از کیفیت یونولیت های سقفی می توانید با پشتیبانی مجموعه آسمان فوم تماس بگیرید و هر گونه سوالی در رابطه با قیمت و نوع کیفیت مواد اولیه این محصول بپرسید ، تمامی مشاورین به صورت شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند .

سخن پایانی

در این مبحث هدف ما ارائه توضیحات مفیدی در خصوص مقایسه دوام و مقاومت یونولیت سقفی و سایر مصالح ساختمانی بود . یونولیت سقفی نوع جدیدی از مصالحی که در ساخت سازه از آن استفاده می‌ کنند که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت از سایر مصالح ساختمانی بهتر و با کیفیت تر می باشد .

فراموش نکنید که در زمان خرید یونولیت سقفی از محصولی که دارای نشان استاندارد است خرید نمایید ‌.

بخوانید: یونولیت سقفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods