پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی

مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی

چکیده محتوا

مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی

در این مقاله به مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی خواهیم پرداخت . در سال‌ های اخیر و با گسترش اطلاع‌ رسانی در رابطه با موضوع صرفه ‌جویی در مصرف انرژی ، این مساله حتی به بحث ساختمان ‌سازی نیز وارد شده است .

در مبحث ساختمان‌ سازی از آن ‌جا که بسیاری از انرژی در ساختمان در اثر ساخت نادرست هدر می رود ، روش ساخت بسیار مورد توجه قرار گرفته است . در ساختمان‌ سازی با استفاده از روش‌ های مختلف می توان به عایق ‌سازی ساختمان پرداخت تا از هدر رفت انرژی جلوگیری کرد .

انواع عایق بندی ساختمان:

  • عایق بندی در برابر عوامل صوتی
  • عایق بندی در برابر عوامل حرارتی
  • عایق بندی در برابر عوامل رطوبتی

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

 

استفاده از یونولیت ورقه ای در عایق بندی در برابر عوامل صوتی

در مساله ساختمان سازی عایق بندی ساختمان در برابر عوامل صوتی با توجه به ساخت منازل در بافت شهری و وجود آلودگی های صوتی بسیار مهم است . در عایق بندی صوتی می توان از روش های مختلفی چون یونولیت ، پانل گچی ، فایبر گلاس و … استفاده کرد .

روش های مختلفی برای عایق سازی صوتی وجود دارد . در مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی می توان گفت این روش با توجه به هزینه کم تر یونولیت ورقه ای نسبت به مواد دیگر عایق سازی می تواند بهترین گزینه برای ساختمان سازی باشد چرا که هزینه ساخت و ساز را کاهش می دهد .

استفاده از یونولیت ورقه ای در عایق بندی در برابر عوامل حرارتی

هدر رفت انرژی در ساختمان بیشتر در مساله حرارتی است . در فصل زمستان اشخاص سعی در گرم کردن هوای داخل ساختمان می کنند و بالعکس در فصول گرما سعی در خنک نگه داشتن محیط ساختمان امری طبیعی است ‌. اگر عایق بندی ساختمان به درستی صورت نگیرد در فصول مختلف هدر رفت انرژی را داریم .

از روش های مختلفی چون استفاده از یونولیت ورقه ای ، عایق سلولزی ، پشم شیشه و … می توان برای عایق سازی حرارتی استفاده کرد . با مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی می توان گفت با توجه به عملکرد خوب یونولیت ورقه ای و آسان بودن روش نصب آن گزینه بسیار مناسبی است .

استفاده از یونولیت ورقه ای در عایق بندی در برابر عوامل رطوبتی

عایق بندی در برابر عوامل رطوبتی در ساختمان سازی یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کرد ، جلوگیری از ورود رطوبت و نفوذ آب به داخل ساختمان بسیار مهم است . در بسیاری از شهر ها هم چون شهرهای شمالی ایران به دلیل آب و هوای شرجی ، رطوبت در این مناطق بسیار زیاد است .

در ساختمان سازی نوین باید به معیار عایق بندی ساختمان در برابر رطوبت بسیار حائز اهمیت است . با استفاده از روش های مختلف هم چون استفاده از قیر و گونی ، ایزو گام ، یونولیت ورقه ای و … می توان عایق رطوبتی داشت که در ادامه به مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی می پردازیم .

یکی از روش های مناسب برای عایق سازی ساختمان در برابر رطوبت استفاده از یونولیت ورقه ای است . آفر فوم با تولید یونولیت ورقه ای استاندارد از ورود رطوبت و نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری می نماید و باعث عایق سازی ساختمان می شود .

قیمت یونولیت ورقه ای

قیمت یونولیت ورقه ای با توجه به میزان حجم درخواستی شما متفاوت است . آفر فوم همیشه سعی دارد با تولید بهترین یونولیت ورقه ای با مناسب ترین قیمت با توجه به بازار در مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی با دیگر شرکت ها از نظر قیمت و کیفیت مناسب خود رقابت کند .

کلام آخر

در مبحث ساختمان سازی با پیشرفت فناوری و توجه افراد به عایق سازی ساختمان ، برای رقابت در این بازار بزرگ باید با علم روز پیش رفت . در مبحث ساختمان سازی و با مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی انتخاب یونولیت  بهترین انتخاب است .

یونولیت ورقه ای با داشتن وزنی کم و مقاومت بالا انتخاب هوشمندانه برای ساختمان سازی است . آفر فوم تولید کننده مستقیم این محصول است و این محصول را به قیمتی مناسب به فروش می رساند تا مشتریان بتوانند با قیمتی مناسب این محصول با کیفیت را تهیه نمایند .

در این مقاله با مقایسه یونولیت ورقه ای  سعی شد تا اطلاعات مختصری به شما داده شود . برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول ، قیمت و دریافت مشاوره می توانید با شماره های مجموعه تماس برقرار نمایید تا با داشتن علم کافی ، خرید خود را نهایی نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods