پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت

وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت

چکیده محتوا

وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت

امروزه وزن سقف به دلیل وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت بسیار کاهش پیدا می کند که همین مساله در وزن کلی ساختمان نیز تاثیر گذار است . در فناوری نوین در روش ساخت و ساز جدید کاهش وزن ساختمان بسیار حائز اهمیت است .

در عصر جدید دنبال کردن و آشنایی با روش های نوین می تواند ضامن موفقیت مهندسان در ساخت و ساز باشد . در حوزه ساخت و ساز شناخت متد های جدید ، متریال به روز و ویژگی های هر یک از آن یکی از ملزومات ورود به این حوزه است . برای خرید یونولیت سقفی با کیفیت باید به مرکزی معتبری چون آفر فوم رجوع کرد .

 

یونولیت چیست ؟

نوعی ماده ی پلیمری است که دارای ویژگی های منحصر بفرد است که موجب شده استفاده از آن در ساخت و ساز ها بسیار رایج شود . این ماده سفید رنگ است و از جنس پلاستیک می باشد که بیشتر فضای آن از هوا تشکیل شده است که به همین سبب بسیار سبک می باشد .

همانطور که گفته شد این ماده بسیار سبک است در نتیجه وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت با استفاده از این ماده کاهش پیدا خواهد کرد . این نوع پلیمر عایقی در برابر حرارت ، رطوبت و عوامل صوتی است که خود بسیار مهم است چرا که در ساخت و ساز عایق بندی ساختمان یکی از اولویت های مهندسان باید باشد .

 

سقف تیرچه بلوک با یونولیت

امروزه با به وجود آمدن روش های نوین در ساخت سقف ساختمان ها تنها از تیرچه و بتن استفاده نمی شود . همانطور که می دانید بتن باعث سنگینی وزن سقف خواهد شد که در ساخت و ساز نوین به دنبال کاهش وزن ساختمان هستیم که با استفاده از بتن و مصالح قدیمی این کار شدنی نیست .

با توجه به فناوری های نوین می توان به جای بتن از یونولیت برای پر کردن فضای بین تیرچه ها استفاده کرد تا بتوان وزن ساختمان را نیز کاهش داد . یونولیت با توجه به وزن کمش و مقاومت بالای خود توانسته جایگزین مناسبی برای مصالح قدیمی باشد و وزن ساختمان با توجه به وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت کاهش یابد .

 

مزایای سقف تیرچه بلوک با یونولیت

سقف تیرچه با بلوک مزایای بسیاری دارد ، از مزایای آن می توان به کاهش مصرف تیرچه و بتن اشاره کرد . به دلیل سبک بودن یونولیت وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت نیز کاهش می یابد . به دلیل راحتی نصب آن ، سرعت ساخت و ساز افزایش یافته و هزینه های نصب و حمل و نقل نیز کاهش می یابد .

این محصول در برابر زلزله مقاوم است و در زمان تولید می توان با اضافه کردن مواد خاص مقاومت آن را در برابر آتش سوزی افزایش داد . امکان تولید این محصول در سایز و ابعاد مختلف وجود دارد که می توانید سایز مورد نظر خود را به آفر فوم سفارش دهید .

 

قیمت سقف تیرچه بلوک با یونولیت

قیمت این محصول با توجه به سایز یونولیت ، ابعاد و ضخامت آن متغیر خواهد بود . خرید از آفر فوم با توجه به تولید کننده بودن این محصول بسیار مقرون به صرفه خواهد بود . همانطور که گفته شد استفاده از یونولیت موجب کاهش وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت خواهد شد .

این مجموعه با دارا بودن کادری مجرب توانسته به توزیع این محصول به صورت مستقیم بپردازد . برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت محصول می توانید با مشاوران با تجربه این مجموعه تماس حاصل نمایید تا با داشتن اطلاعات کامل خرید خود را نهایی کنید .

 

کلام آخر

با توجه به رویکرد های جدید در صنعت ساخت و ساز ، آشنایی کامل با مشخصات متریال های به روز و روش های نوین بسیار مهم است . امروزه می توان با کاهش وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت تاثیر به سزایی در کاهش وزن کلی ساختمان و در نهایت افزایش کیفیت بنا داشت .

استفاده از متریال های به روز و پیروی از روش های نوین می تواند تاثیر به سزایی در روند ساخت و ساز داشته باشد . همانطور که می دانید استفاده از روش های نوین ، کیفیت بنا را افزایش داده و در نهایت موجب افزایش قیمت سازه خواهد شد .

برای دریافت اطلاعات در مورد وزن سقف تیرچه بلوک با یونولیت ورقه ای می توانید با مشاوران آفر فوم تماس گیرید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی نمایند . قیمت محصولات در این مجموعه به دلیل تولید کننده بودن بسیار مناسب است و می توانید با هزینه ای مقرون به صرفه این محصولات را تهیه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods