پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

یونولیت برای کف ساختمان

یونولیت برای کف ساختمان

چکیده محتوا

یونولیت برای کف ساختمان

ابزارآلات و مصالح ساختمانی متنوعی در طراحی و ساخت اسکلت داخلی و بیرونی سازه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از برترین مصالح، یونولیت‌ها هستند.

یونولیت‌ها از جمله مصالح شیمیایی پرطرفدار می‌باشد؛ زیرا علاوه بر کیفیت بالا دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی است. از این رو برای پیش بردن پروژه‌های ساختمانی بهترین انتخاب هستند.

یکی از کاربرد‌های انواع یونولیت‌های ساختمانی در عایق‌بندی کف ساختمان در جهت اجرای سیستم گرمایشی است؛ زیرا بدین واسطه می‌توان ار هدر رفت انرژی‌های نیز جلوگیری کرد.

یونولیت برای کف ساختمان از نظر فرمول شیمیایی و ساختار با دیگر انواع این محصول تفاوت بسیاری دارد. به همین خاطر در زمان خرید حتما مطابق با نیاز پروژه نسبت به خرید محصول اقدام کنید.

در ادامه مقاله به صورت مفصل در رابطه با خصوصیات و کارایی یونولیت برای کف ساختمان توضیح داده شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ما را دنبال کنید.

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

 

یونولیت چیست؟

در ادامه مقاله یونولیت برای کف ساختمان به معرفی یونولیت می‌پردازیم؛ زیرا متاسفانه این محصول برتر هنوز در بین مردم جامعه شناخته نشده است. از این رو در اکثر پروژه‌های ساختمانی که در شهرهای کوچک انجام می‌شود؛ از روش‌های قدیمی در ساخت سازه پیروی می‌کنند.

روش‌های قدیمی ساخت و ساز، پر هزینه و دارای خطرات بسیاری است. به همین خاطر در حال حاضر برای ساخت و طراحی ساختمان‌ها از مصالح جدیدی استفاده می‌شود.

یکی از مصالح جدید و کاربردی که زیبایی و ایمنی سازه‌ها را تضمین می‌کنند؛ انواع یونولیت‌ها هستند. یونولیت‌ها در عرصه ساختمان سازی کاربرد وسیعی دارند؛ زیرا با بهره گیری از این محصولات می‌توان محیطی امن و مملوء از آسایش و آرامش برای مردم خلق کرد.

از این رو در اکثر ساختمان‌های مسکونی، اداری و صنعتی که مردم در رفت و آمد هستند؛ برای حفظ ایمنی بیشتر و صرفه جویی در انرژی استفاده می‌گردد. از خاصیت اصلی یونولیت‌ها، عایق بودن در برابر رطوبت، صوت و گرما است؛ زیرا از ماده‌ای به نام پلی استایرن‌ها تشکیل شده‌آمد.

خاصیت اصلی پلی استایرن‌ها، عایق بودن در برابر رطوبت و گرما است. از آن جایی که یونولیت‌ها نیز این خصوصیت را در بردارند از انواع این محصول در کسب و کارهای متنوعی بهره برداری می‌شود.

هدف از اجرای یونولیت ورقه ای برای کف ساختمان، آماده‌سازی محیط برای اجرای سیستم گرمایشی یا ایزوله کردن لوله‌های آب و گاز است. به همین خاطر یونولیت‌ها بیشترین نقش را در این صنعت بزرگ ایفا می‌کنند.

یونولیت محصولی بی‌خطر است؛ زیرا در تهیه آن از متریال‌هایی سازگار با خلوص بالا استفاده شده است. از این‌رو به عنوان مواداولیه نیز استفاده می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره یونولیت کرومیت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 

یونولیت برای کف ساختمان مناسب است؟

در عصر جدید قواعد و اصول ساختمان سازی با تغییرات بسیاری رو به رو شده است؛ زیرا متاسفانه در اثر پدیده وارونگی هوا و استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی و سوخت‌های فسیلی زمین مقاومت و استحکام خود را تا حدودی از دست داده است.

بر همین اساس سالیانه در گوشه به گوشه این کره خاکی حوادث ناگواری همچون زلزله و سیل اتفاق می‌افتد. به همین خاطر در صنعت ساختمان سازی برای ایزوله کردن ساختمان در برابر حوادث طبیعی و غیرمترقبه از مصالح جدیدی همچون یونولیت استفاده می‌شود.

یکی از کارایی‌های این محصول در پروژه‌های ساخت و ساز، ایزوله کردن کف ساختمان است؛ زیرا از این طریق از همان کف، بهینه می‌گردد. بر همین اساس احتمال فروریزی ساختمان تا حد قابل توجهی کاهش می‌یابد.

یونولیت برای کف ساختمان عالی است؛ زیرا یکی از راه‌های گرمایش ساختمان از کف است. از این رو به واسطه  انواع یونولیت‌ها می‌توان سیستم گرمایشی قدرتمندی در ساختمان‌ها تعبیه کرد.

یونولیت برای کف ساختمان ضخامت بالایی ندارد. بر همین اساس با بهره گیری از این محصول امکان بهره برداری از دیگر متریال‌ها نیز وجود دارد.

حتما در بازسازی و ساخت ساختمان‌های جدید از یونولیت برای کف ساختمان استفاده کنید؛ زیرا حتی با نداشتن سیستم گرمایشی، ساختمان شما در برابر پس لرزه، صوت، رطوبت و گرما مقاوم سازی می‌شود.

 

مزایای یونولیت برای کف ساختمان

  1. افزایش ایمنی ساختمان
  2. مقاوم سازی ساختمان در برابر رطوبت، گرما و آب
  3. عایق ساختن لوله‌های زمینی در برابر گرما و حرارت
  4. ایزوله ساختن محیط
  5. اجرای سیستم گرمایشی قدرتمند در ساختمان
  6. و…

سخن پایانی

یونولیت برای کف ساختمان از مصالح برتر و پرکاربرد است؛ زیرا از عایق‌های حرارتی برتر در صنعت ساختمان سازی می‌باشد. بر همین اساس برای جلوگیری از هدر رفت انرژی‌ از این محصول در طراحی کف ساختن و اجرای سیستم گرمایشی بهره بگیرید.

در جهت خرید اینترنتی این محصول کاربردی به وب سایت آسمان فوم مراجعه فرمایید؛ تا انواع یونولیت‌ها را با قیمت مناسب در کیفیت‌های بالا خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods