پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

یونولیت داخل سفال

یونولیت داخل سفال

چکیده محتوا

یونولیت داخل سفال

در حال حاضر یک محصول درجه یک و حرفه ای با نام یونولیت داخل سفال وارد بازار شده است، این محصول کارایی بسیار زیادی دارد و به عنوان یکی از مهم‌ترین مصالح ساختمان سازی در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هرچه در رابطه با یونولیت و کاربرد آن سخن بگوییم، باز هم کم است. این محصول مدام در حال بروزرسانی و آپدیت است و نمونه‌های جدیدتری از آن راهی بازار می‌شود.

پتانسیل این محصول به حدی بالا است، که می‌توان به راحتی با دیگر محصولات ترکیب شود و محصول جدید و خارق العاده را به بازار ارائه کند.

در ادامه مطلب قصد داریم تا یونولیت داخل سفال را مورد بررسی قرار دهیم، افتخار همراهی تان را نصیب ما کنید.

منظور از یونولیت داخل سفال چیست؟

سفال و آجر‌های سفالی مدت زمان بسیاری برای ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گرفتند، در حال حاضر بهترین متریال برای ساخت ساختمان آجر است.

چرا که مقاومت بسیار زیادی دارد و ایمنی آن بالا است، هنوز جایگزینی برای سفال و آجر‌های سفالی پیدا نشده است، در حال حاضر یونولیت و سفال دست به دست هم دیگر داده‌اند و یونولیت داخل سفال تولید شده است.

آجر سفال دارای یک سری شیار بوده و میان تهی است. یونولیت‌های مخصوصی مورد پردازش و برش قرار گرفته‌اند و در آن این سفال‌ها جای می‌گیرند.

خرید یونولیت داخل سفال

به خوبی از نام این محصول پیداست، که یونولیت درون سفال قرار گرفته است. با این وجود علاوه بر آن که از بهترین متریال روز برای ساخت ساختمان، یعنی سفال استفاده کرده‌ایم.

با بهره‌مندی از خواص یونولیت آن را به عایق صدا و دما تبدیل  کرده‌ایم. زمانی که از یونولیت داخل سفال استفاده می‌شود، یک لایه محافظتی از یونولیت دور تا دور دیوار ساختمان را خواهد گرفت، که سبب ایجاد مزایای بسیار زیادی درون ساختمان شده است.

علاوه بر آن سرعت ساختمان سازی تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد یافت، چرا که سفال‌ها بزرگ هستند و نسبت به آجر‌های دیگر سریع‌تر دیوار چینی‌ها انجام خواهد. شد با این وجود تا حد زیادی از هزینه ساخت و ساز کسر می‌شود.

مزایای استفاده از یونولیت داخل سفال

یونولیت داخل سفال کیفیت بسیار زیاد داشته و استفاده از آن همواره با ویژگی.های مثبت و مزایایی همراه است. در ادامه چند نمونه از این مزایا را بیان می‌کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره یونولیت فشرده می توانید به مقاله زیر مراجعه فرمایید.

  1. این محصول جزو یونولیت‌های کند سوز و خود خاموش شونده است. این موضوع باعث شده تا ساختمان به وقت آتش سوزی دچار سوختگی و ریزش نشود و خسارت کمتری به ساختمان وارد شود.
  2. سفال مورد استفاده در این محصول به دلیل فضای خالی که میان آن‌ها وجود دارد وزن بسیار پایینی دارد، یونولیت نیز تنها چند درصد سبب افزایش وزن سفال خواهد شد.

با وجود چنین مصالحی در ساختمان سازی علاوه بر آن که توانسته‌ایم وزن و فشار ناشی از دیوارها را کاهش دهیم، بر کیفیت آن نیز افزوده‌ایم.

  1. یکی از مهمترین فوایدی که یونولیت داخل سفال به همراه دارد، عایق صوت و دما است. در فصل تابستان هوای خنک ناشی از فعالیت سیستم‌های سرمایشی درون فضای داخلی ساختمان حبس شده و باعث شده تا از اتلاف انرژی جلوگیری گردد.

همچنین در فصل زمستان سیستم‌های گرمایشی به صورت کامل داخل ساختمان را گرم می‌کند و از هزینه‌های ناشی از سوخت تا حد زیادی کاسته خواهد شد.

  1. به دلیل وجود یونولیت میان سفال نیازی به پر کردن کامل سفال توسط بتن نیست و همین امر باعث شده تا در مصرف بتن و سیمان تا حد زیادی صرفه جویی شود.
  2. برای عایق سازی ساختمان با وجود یونولیت داخل سفال نیازی به اقدامات جداگانه نبوده و تنها با استفاده از این محصول علاوه بر اینکه سفال مورد استفاده قرار خواهد گرفت، یونولیت نیز برای ایمن سازی بیشتر به کار خواهد رفت.

نتیجه گیری

یونولیت از زمانی که به بازار راه یافته است، توانسته تغییرات بسیار زیادی ایجاد کند. بیشترین تغییراتی که به واسطه  این محصول در آن مواجه هستیم، صنعت ساختمان سازی است.

ساختمان سازی دچار یک انقلاب بزرگ شده است، این وسایل به صورت مستقیم و یا در کنار دیگر مصالح ساختمان سازی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

یکی از بهترین محصولاتی که با استفاده از یونولیت ساخته شده است، یونولیت داخل سفال می‌باشد. این محصول دارای کیفیت بسیار زیادی است و به راحتی می‌توانید آن را در حجم زیاد از مجموعه آسمان فوم خریداری کنید.

امیدواریم با بهره‌مندی از چنین محصولی ساختمان ایمن و درجه یک بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods