پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

یونولیت دانه ریز

یونولیت دانه ریز

چکیده محتوا

یونولیت دانه ریز

یونولیت دانه ریز : یونولیت محصولی جذاب و جادویی است، که توجه هر فردی را به سمت خود جلب خواهد کرد. کودکان یونولیت موجود در بسته بندی را برداشته و با کشیدن آن روی سطح ناصاف، بلورهای یونولیت را از همدیگر جدا می‌کنند.

این محصول با وجود کاربرد و کارایی بسیار زیادی که دارد، سرگرم کننده نیز هست و افراد زیادی از آن به عنوان وسیله برای بازی استفاده می‌کنند.

محصولی تحت عنوان یونولیت دانه ریز ساخته شده و به بازار مصرف ارائه شده است. اگر به این محصول خوب توجه کرده باشید، در واقع هر کدام از این دانه ها از یک بلور ساخته شده‌اند.

البته این کالا جهت سرگرمی و بازی کردن ساخته نشده و کارایی مختلفی دارند. در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با یونولیت دانه ریز صحبت کنیم. خواهشمندیم در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

 

یونولیت دانه ریز چیست؟

یونولیت دانه ریز همان گونه  که از نامش پیداست، یونولیتی سقفی هست که به صورت دانه دانه به بازار ارائه شده است.  البته تا به امروز در یک سری وسایل دکوراتیو این یونولیت را دیده‌اید.

این محصول در سایزهای مختلفی ساخته شده است، بعضی از آن‌ها بسیار ریز و کوچک هستند و بعضی از آن‌ها بزرگ و حجیم می‌باشد، که البته از نظر کارایی تقریباً همه آن‌ها یکسان بوده و برای یک منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یونولیت دانه ریز به دلیل حجم کوچکی که دارد، برای کودکان خطرساز می‌باشد، چرا که امکان بلعیدن آن توسط کودک وجود دارد. از این رو نباید این محصول را در دسترس کودکان و نوزادان قرار داد.

این محصول در حقیقت دانه‌های یونولیت است که برای ساخت آن مرحله  فشرده سازی اجرا نشده است و دانه‌ها به یکدیگر متصل نشده است.

کاربرد یونولیت دانه ریز

همان طور که گفته شد، یونولیت بیشتر برای سرگرمی و بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد، در بسیاری از وسایل بازی کودکان این محصول دیده می‌شود، قطعاً شما اسلایم و خمیر اسلایم را دیده‌اید.

برای تزیین و جذاب‌تر شدن اسلایم و همچنین افزایش کیفیت آن مقداری از یونولیت دانه ریز را به محلول اضافه می‌کنند. در انواع گیفت‌ها نیز این محصول مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره یونولیت کرومیت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 

در جعبه کادو به جای استفاده از پوشال‌های کاغذی و اکلیلی از این مواد جادویی استفاده می‌شود، کاربرد یونولیت دانه ریز متنوع و متغیر می‌باشد.

شما می‌توانید با خلاقیت خود از این محصول استفاده کنید، کالا‌های زیادی در بازار وجود دارند که برای دیزاین آن‌ها با از این محصول استفاده شده است.

به عنوان مثال در گلدان‌های شیشه‌ای که دارای گل مصنوعی هستند، برای تزئین مقداری یونولیت ریز وجود دارد. این محصول انعطاف زیادی داشت و امکان رنگ پذیری آن وجود دارد، یونولیت‌های ریز رنگی قطعا کاربرد نسبتاً بیشتری خواهند داشت.

معایب یونولیت دانه ریز

برخلاف دیگر یونولیت‌ها که هیچ گونه مشکلی در هنگام استفاده از آن ها وجود ندارد، یونولیت دانه ریز دارای یکسری مشکل  بوده که بایستی آن‌ها را بیان کرد.

همان طور که می‌دانید، حالت چسبندگی داشته و به پارچه و الیاف مختلف می‌چسبد، این اتفاق به دلیل رسانش الکتریکی رخ می‌دهد.

اگر شما هنگام استفاده از این محصول دقت کافی را نداشته باشید، امکان دارد به تمام لباس شما، فرش و مبل بچسبد. به نحوی که برای جمع کردن آن به سراغ جاروبرقی بروید.

هرچه دانه‌ها کوچک‌تر باشد، هنگام استفاده به دقت بیشتری نیاز دارد. در واقع این موضوع تنها مشکل موجود برای یونولیت است، این محصول با وجود معایب اندک کارایی بسیار زیادی دارد و می توان از آن استفاده متعددی کرد.

کلام نهایی

یونولیت در مدل‌های مختلفی ساخته شده و از آن‌ها استفاده بسیار زیاد می‌شود. از صفحه‌های بزرگ گرفته تا دانه‌های ریز آن، از همگی آن‌ها می توان بهره برد و در تولید محصول و کالایی مورد استفاده قرار داد.

یکی از انواع یونولیت که در حال حاضر بازار را تحت تاثیر خود قرار داده است، یونولیت دانه ریز است، به جثه ریز این محصول توجه نکنید، کارهای بسیار زیادی را می‌تواند انجام دهد و برای ساخت محصولات مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بیشترین کاربرد این محصول استفاده در وسایل بازی و طراحی انواع کادو گیفت است. مجموعه افرفوم این محصول را در ابعاد مختلفی به بازار ارائه کرده است، به همین دلیل بازار مصرف ایران برای تامین این محصول با هیچ گونه مشکلی مواجه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods