پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

یونولیت مناسب برج های بلند

یونولیت مناسب برج های بلند

چکیده محتوا

یونولیت مناسب برج های بلند

کشور ما در نقطه ای از کره زمین جای گرفته، که هرلحظه احتمال وقوع زمین لرزه وجود دارد. مخصوصاً شهر تهران که برروی سه گسل عظیم جای گرفته است. به همین خاطر است، که باید در ساخت برج به نکات ایمنی بسیاری توجه بشود. چندیست، که علم ساختمان سازی پیشرفت بسیاری کرده است. به گونه ای که استفاده از مصالح سبک وزن و مستحکم مورد توجه قرار گرفت. یکی از این مواد فوم هاست. ولی آیا می دانید، که یونولیت مناسب برج های بلند کدام است؟

با ما در ادامه این مطلب از آفر فوم همراه باشید، تا به تمامی سؤالات شما در این زمینه پاسخ بدهیم.

درباره یونولیت مناسب برج های بلند بیشتر بدانید!

اکنون که شما قدم در این محتوای ما گذاشته اید، قطعاً اطلاع دارید که فوم ها دارای انواعی مختلف هستند. بعضی از یونولیت ها قابل اشتعال بوده ولی بعضی دیگر غیر قابل اشتعال می باشند. حال هر دو این مدل ها وزن بسیار کمی داشته و از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

شاید که هدف از سبک وزن بودن و بهره مندی از قیمت مناسب سوق ساختمان سازان به سمت تهیه یونولیت ها است! با توجه به نوع کاربری یونولیت ها بایستی خریداری شوند. مثلاً شما می خواهید، از فوم ها در قسمت سقف برج استفاده بنمایید. در این مواقع می‌باید یونولیت هایی مناسب با نوعِ کاربری تهیه گردد.

دوستانِ عزیز اگر که شما قصد خرید یونولیت مناسب برج های بلند را دارید، امکانِ تماس با کارشناسان ما را خواهید داشت. در واقع کارشناسان ما می توانند، شما را در زمینه خریدی هرچه بهتر و آگاهانه تر یاری رسانند.

در کل می توانیم، بگوییم؛ فومِ مناسب برای برج هایی بلندبالا از نوعِ غیر قابل اشتعال و استاندارد است. البته بایستی کیفیت بالایی داشته و از وزن کمی برخوردار باشد. علاوه بر تمامی این ویژگی ها عایق صدا و حرارت یکی دیگر از مهم ترین مواردی است، که باید مورد توجه قرار بگیرد.

در زمانِ تهیه یونولیت نسوز به وجودِ استانداردهای لازم توجه داشته باشید. این قبیل از محصولات نقش باربری را نداشته و در مقابل زلزله بسیار ایمن عمل خواهند کرد. پس ما به شما این اطمینان خاطر را می دهیم، که استفاده از فوم های استاندارد و مناسب برج بلندبالا یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

درباره یونولیت مناسب برج های بلند بیشتر بدانید!

مهم ترین ویژگی های یونولیت مناسب برای برج بلند بالا

ما در این قسمت از مطلب خود به بررسی مهم ترین ویژگی یونولیت مناسب برج های بلند خواهیم پرداخت.

مهم ترین ویژگی های یونولیت مناسب برای برج بلند بالا

·         ایمنی بالا در مقابل بروز آتش سوزی

فقط بهره گیری از انواع یونولیت دیر سوز برای ساختمان های بلند بالا توصیه می شود. پس استفاده از انواع یونولیت اشتعال پذیر برای برج بلند منع شده است. ما در قسمت زیر اسناد و مدارک مورد نیاز جهتِ بهره گیری از متریال از نوعِ اشتعال ناپذیر برای فرآيند تولید را شرح خواهیم داد؛

ابتدا آنکه یونولیت مناسب برج های بلند باید از نوعِ کندسوز باشد. برای اثبات این ماجرا باید اسناد و مدارک فنی معتبر از مراکز فروشنده مواد اوّلیه فوم ها دریافت بشود. جهتِ مراقبت از بلوک سقفی پلی استایرن و پیش گیری از برخورد مستقیم آتش باید زیر سقف به واسطه مواد اوّلیه ای مناسب پوشش داده شود. این پوشش ها می تواند، توسطِ تیرها و تیرچه ها مهار شود. اگر که اتصال به صورت مستقیم باشد، قابل پذیرش نخواهد بود! مثلاً عملیات گچ کاری مستقیماً روی بلوک یونولیتی انجام بشود!

محصول پیشنهادی: یونولیت کرومیت

·         در ارتباط با تحمل وزن و ابعاد یونولیت ها

یونولیت مناسب برج های بلند بایستی تحمل وزن بالایی داشته باشند. به این حالت که هر یک از بلوک ها مابه‌ازای هر سی سانتیمتر طول حدوداً باید دویست کیلوگرم وزن را متحمل شوند. ولی اگر که از بلوک هایی با طولی کمتر استفاده شود، چه خواهد شد! بلی در این هنگام خطر شکستگی یونولیت افزایش می یابد.

توجه داشته باشید، که تولید و ارائه ی یونولیت هایی با طول کمتر از سی سانتیمتر ممنوع اعلام شده است. همچنین بهره گیری از بلوک هایی که توی آنها خالیست و با طولی کمتر از بلوک هایی کامل منع گردیده است. در کل لازم است، یونولیت ها از شکل ظاهری سالمی برخوردار باشند. به سطح بلوک نگاهی اندازید، آیا صاف بوده و میان دانه های ریز پلی استایرن هیچ فاصله ای به چَشم نمی خورد! پس برای خرید مناسب خواهد بود.

سخن آخر

دوستان عزیز ما در طول این مطلب از خود به بررسی یونولیت مناسب برج های بلند پرداختیم. همانطور که خواندید، باید در برج ها از یونولیت هایی کند سوز، با ابعادی مشخص و سطحی صاف و باکیفیت استفاده بشود. امیدواریم که با مطالعه این مطلب از آفر فوم به پاسخ سؤالات خود دست پیدا کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods