پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

یونولیت ورقه ای ۷ سانتی با دانسیته های مختلف (سبک ، متوسط ، فشرده و نیمه فشرده)

مقایسه یونولیت ورقه ای با سایر روش های عایق سازی

چکیده محتوا

یونولیت ورقه ای ۷ سانتی با دانسیته های مختلف (سبک ، متوسط ، فشرده و نیمه فشرده)

یونولیت ورقه ای ۷ سانتی در دانسیته‌های مختلف سبک، متوسط، فشرده و نیمه فشرده تولید می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید

یونولیت‌ ها نوعی از ابزار و مصالح ساختمانی هستند که به منظور عایق رطوبت، دما، صدا و… در میان لایه‌های سقف، کف و دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این متریال در ابتدا صفحاتی بزرگ هستند که بعد از تولید و برای استفاده نهایی به صورت ورق‌هایی با اندازه و ضخامت مختلف برش می‌خورند و ورق یونولیت را تشکیل می‌دهند.

این ورق‌ها در ابعاد و ضخامت‌های مختلف ساخته می‌شوند اما یکی دیگر از فاکتورهای تفاوت آن‌ها، دانسیته است.

دانسیته در واقع فشردگی یک ورق در حجم، ضخامت و ابعاد مشخص است که با اعداد مختلفی مشخص می‌شود. همچنین یونولیت‌ها براساس نوع ساخت به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که انواع مختلف آن سبک، متوسط، فشرده و نیمه فشرده هستند.

عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع یونولیت ورق 7 سانتی با دانسیته های مختلف

یکی از انواع یونولیت ، یونولیت ورقه ای ۷ سانتی است که قیمت آن در دانسیته‌های مختلف سبک، متوسط، فشرده و نیمه فشرده متفاوت است. عوامل مختلفی در تعیین قیمت یونولیت ورقه ای ۷ سانتی موثر هستند که این عوامل عبارتند از:

  • ابعاد یونولیت ورقه ای ۷ سانتی

یونولیت ورقه ای ۷ سانتی در ابعاد مختلفی تولید می‌شود. 7 سانتی بودن یونولیت به معنی داشتن 7 سانت ضخامت این محصول است. بسته به اینکه این محصول از چه نوعی باشد قیمت آن، در ابعاد مختلف متفاوت است. برای مثال یونولیت سبک با ابعاد 100*200 سانتی نسبت به یونولیت فشرده با همین ابعاد قیمت پایین‌تری دارد.

  • دانسیته یونولیت ورقه ای ۷ سانتی

علاوه بر ابعاد، موضوع دیگری هم در قیمت یونولیت ورقه ای هفت سانتی تاثیرگذار است و آن دانسیته یونولیت است. همان‌طور که گفته شد، هر یونولیت با هر میزان ضخامتی دارای انواع مختلفی از سبک تا فشرده است که هر کدام از این یونولیت‌ها دارای دانسیته یا فشردگی مشخصی هستند که در قیمت این محصول هم تاثیرگذار است.

یونولیت ورقه ای هفت سانتی از نوع سبک در دانسیته‌های مختلف 6، 8 و 10 سانتی تولید می‌شود و یونولیت ورقه ای هفت سانتی از نوع متوسط نیز دارای دانسیته‌های 12، 15 و 20 است.

یونولیت ورقه ای ۷ سانتی

یونولیت نیمه فشرده دارای دو دانسیته 25 و 30 و یونولیت فشرده دارای دانسیته‌های 35، 40 و 50 است. البته انواع دیگری از یونولیت‌ها و در دانسیته‌های بیشتر هم وجود دارند که تنها در مشاغل خاص و برای کاربری‌های به خصوص ساخته و استفاده می‌شوند.

قیمت یونولیت ورقه ای ۷ سانتی بر اساس دانسیته از دانسیته کم به زیاد افزایشی است. به این معنی که هر چقدر دانسیته یا فشردگی یونولیت پایین‌تر باشد، قیمت آن پایین‌تر است و هر چقدر دانسیته بالاتر باشد، قیمت آن بیشتر می‌باشد.

  • میزان تقاضا

میزان تقاضا دیگر عامل موثر در قیمت یونولیت ورقه ای ۷ سانتی با دانسیته‌های مختلف است.

برای مثال برای مصارف ساختمانی در عایق کردن سقف، کف و دیوارها یونولیت نوع متوسط با دانسیته‌های 12 و 15 کاربرد بیشتری دارند. با توجه به تقاضای بالاتر برای این یونولیت‌ها این نوع از مصالح معمولا با قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع یونولیت به فروش‌ می‌رسند.

متقابلا یونولیت‌هایی که تقاضا برای آن‌ها کمتر است با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسند تا مشتریان بیشتری آن‌ها را خریداری کنند.

  • قیمت ارز

قیمت ارز دیگر فاکتوری است که باعث تفاوت قیمت یونولیت ورقه ای ۷ سانتی در دانسیته‌های مختلف می‌شود.

برای تولید این محصول در کارخانجات داخلی نیاز به متریالی است که عمدتا از کشورهای دیگر وارد می‌شوند. به علاوه یونولیت‌هایی که به طور کل وارداتی هستند هم با پرداخت هزینه ارزی خریداری شده و به کشور وارد می‌شوند که خرید و پرداخت هزینه برای آن‌ها وابسته به نرخ ارز است.

با افزایش نرخ ارز، قیمت این محصول نیز بیشتر شده و با کاهش نرخ ارز، یونولیت از هر نوعی با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسد.

  • فصل تولید یونولیت ورقه ای ۷ سانتی

یکی دیگر از فاکتورهای موثر در یونولیت ورقه ای هفت سانتی با دانسیته‌های مختلف که کمتر کسی از آن مطلع است، فصل تولید یونولیت است.

یونولیت‌ها در گرمای بالا و تحت فشار زیاد، با کمک بخار آب گرم تولید می‌شوند، به همین دلیل تولید آن‌ها در روزهای گرم سال بسیار سخت و زمان‌بر است.

به دلیل سختی کار هزینه بیشتری برای تولید این محصول در تابستان پرداخت می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود که قیمت نهایی یونولیت‌های تولیدی در تابستان بیشتر از یونولیت‌های تولیدی در زمستان می‌باشد.

سخن پایانی

برای خرید یونولیت ورقه ای هفت سانتی ، آشنایی با عوامل تاثیرگذار در قیمت‌ این محصول موضوع بسیار مهمی است اما نکته‌ای که در قیمت‌گذاری این محصول باید به آن توجه داشت، تفاوت قیمت یونولیت در مراکز مختلف فروش این محصول است.

یونولیت ورقه ای ۷ سانتی با بهترین قیمت را می‌توانید از سایت آسمان فوم خریداری کنید و تمام توضیحات لازم در مورد این محصول با دانسیته‌های مختلف را در این سایت مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods