پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

یونولیت ها در چند سال اخیر توانسته اند نیازهای یک ساختمان را برآورده کنند.قیمت مناسب و در عین حال کارآمد بودن آنها باعث شده تا از یونولیت ورقه ای به عنوان یک محصول بدون جایگزین یاد شود.

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

09126090200

قیمت یونولیت ورقه ای

برای استعلام قیمت یونولیت ورقه ای می توانید در 7 روز هفته با شماره های درج شده در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.بدلیل نواسانات بازار قیمت انواع یونولیت به صورت روزانه و در بعضی مواقع بصورت لحظه ای تغییر می کند.به همین دلیل برای استعلام قیمت تماس بگیرید.در رابطه با قیمت فوم های ورقه ای ضخامت و چگلی بسیار مهم می باشند و هر چه چگالی و ضخامت آنها بیشتر باشد کیفیت بالاتری دارند و قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.

یونولیت ورقه ای

خرید یونولیت ورقه ای

خرید یونولیت ورقه ای با کیفیت کاری دشوار می باشد.مجموعه آفر فوم با تکیه بر دانش متخصصان خود و با استفاده از تجهیزات به روز توانسته انواع یونولیت با کیفیت را به دست مصرف کننده برساند.پیش از خرید یونولیت ورقه ای از تجربه شرکت تولید کننده و همچنین کیفیت و چگالی محصول اطمینان حاصل فرمایید.

فروش یونولیت ورقه ای

فروش یونولیت ورقه ای در ابعاد مختلف انجام می شود اما ابعاد 150 در 230 جزء پر مصرف ترین می باشد.از این رو تولید این یونولیت ها نیاز دانش کافی و استفاده از مواد اولیه مرغوب می باشد.لذا مجموعه آفر فوم برای فروش محصولات خود از بالاترین کیفیت ها برخوردار می باشد و به همین دلیل است که سال ها در خدمت مشتریان گرامی بوده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره یونولیت سقفی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

یونولیت سقفی

مشخصات یونولیت ورقه ای با کیفیت

کاربرد یونولیت ورقه ای

یونولیت ورقه ای بیشتر در ساختمان سازی کاربرد دارد و نوع از فوم سقفی به حساب می آید.اما می توان از این ورقه های یونولینی در عایق سازی سقف منازل و ساختمان ها استفاده کرد.همچنین استفاده از آنها در صرفه جویی مصرف بتن و دیگر مصالح نقش بسزایی دارند.استفاده از فوم ورقه ای برای سیستم گرمایش از کف و یا عایق سازی استودیو های خانگی کاربرد دارد.میتوان از فوم های ورقه ای برای بسته بندی کالاهای مهم استفاده کرد و در برابر ضربه مقاوم ساخت.

مزایای استفاده از یونولیت ورقه ای در ساختمان ها

فوم ورقه ای که یکی از کاربردی ترین نوع فوم ها می باشند دارای وزن سبکی می باشند.از این رو وزن آنها در برابر بلوک های سیمانی بسیار ناچیز هستند و در عین حال دارای مقاومت مناسبی می باشند.یکی از مزایای استفاده از این یونولیت ها کاهش وزن ساختمان است که امروزه بسیار مهم می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره یونولیت کرومیت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

یونولیت کرومیت

از طرفی دیگر حمل و نقل آنها بسیار آسان بوده و می توان با صرف کمترین هزینه و براحتی آنها را جابجا کرد.همچنین فوم های ورقه ای دارای مقاومت خوبی در برابر شعله های آتش دارند که در بحث ایمنی مورد قبول می باشند.آب به داخل آنها نفوذ نمی کند و از رشد باکتری ها جلوگیری بعمل می آورد.

از سوی دیگر باعث کاهش هزینه های ساخت و ساز می شود و در مصرف بتن ، سفال ، آهن و … صرفه جویی می کند.سفارش فوم های ورقه ای براحتی قابل انجام است و می توان آن را به ابعاد دلخواه برش داد.

نکات مهم قبل از خرید فوم ورقه ای

توجه داشته باشید که فوم های ورقه ای معمولا در ابعاد 2 متر در 1 متر تولید و به بازار ارائه می شوند.ضخامت آنها بین 1 تا 10 سانتی متر بوده و در صورت نیاز می توانید با ضخامت بیشتری محصول را تولید کرد.
قبل از خرید سعی کنید با فروشندگان معتبر مشورت کرده تا محصولی مناسب و کارآمد را تحویل بگیرید.شما می توانید قبل از خرید چگالی و ضخامت مورد نظر خود را به تولید کننده اعلام کنید تا مطابق درخواست شما یونولیت ورقه ای تولید شود.برای کیفیت بیشتر در فوم های ورقه ای چگالی بالا پیشنهاد می شود که هم مقاومت بهتری در برابر حرارت ، رطوبت و … دارد و هم دوام و کیفیت بیشتری را نیز دارد.

یونولیت ورقه ای

انواع فوم ورقه ای

ورقه یونولیتی در ابعاد مختلقی همچون 1 سانتی 3 سانتی الی 20 سانتی می باشند.

بسته به نیاز مشتری ضخامت این ورق ها تغییر می کند و هر چه ضخامت این ورقه ها بالاتر برود قیمت و وزن آن نیز افزایش خواهد کرد.توجه داشته باشید که ورق یونولیتی را برای چه کاری تهیه می کنید و با توجه به آن از ضخامت و چگالی مناسب استفاده کنید.

قیمت روز یونولیت ورقه ای چقدر است؟

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت یونولیت ورقه ای با کارشناسان ما در ارتباط باشید

از کجا بفهمیم که یونولیت ورقه ای که می خریم دارای نشان استاندارد ملی است؟

قبل از خرید یونولیت ورقه ای می توانید از کارشناسان ما مجوز استاندارد ملی ایران را دریافت نموده و پس از استعلام نسبت به خرید آن اقدام نمایید .