پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

یونولیت گوشه

یونولیت گوشه

چکیده محتوا

یونولیت گوشه

یکی از پرکاربردترین یونولیت مورد استفاده در بسته بندی یونولیت گوشه است. این محصول همانطور که از نامش پیداست، در گوشه‌های بسته بندی قرار گرفته و مانع از ایجاد آسیب ناشی از ضربه خواهد شد.

زمانی که کالایی را خریداری می‌کنیم و کالا به دست ما می‌رسد، هنگام باز کردن جعبه بسته‌بندی آن حتماً به دنبال یونولیت می‌گردیم، چرا که در بسته بندی‌ها حتما حضور دارند.اگر یونولیت در بسته ‌بندی وجود نداشته باشد.

احساس رضایت خاطر از کالا نداریم و نسبت به نوع بسته بندی نظرمان منفی خواهد بود. یونولیت‌هایی که برای بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند، دارای مدل‌ها و طرح‌های مختلفی هستند.

بر اساس نوع کالا بسته بندی آن نیز متغیر خواهد بود. نوع یونولیت که در این بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد، کاملا متناسب با نوع کالا است.

در این مطلب یونولیت گوشه مورد بررسی قرار خواهد گرفت، خواهشمندیم با ما همراه شوید.

منظور از یونولیت گوشه چیست؟

همان طور که از نام یونولیت گوشه پیدا است، این محصول در گوشه‌های بسته بندی قرار خواهد گرفت. لوازم الکترونیکی مانند؛ گوشی، آی پد؛ لپ تاپ؛ تلویزیون و غیره همگی کاملا حساس در مقابل ضربه هستند و بایستی از آن‌ها محافظت شود.

متاسفانه امکان برطرف‌ کردن ضربات وجود ندارد، اما می‌توان با استفاده از تکنیک خاصی ضربه‌های ایجاد شده را خنثی کرد. یونولیت گوشه در واقع یک سری منشور مثلثی بوده که میان آنان تهی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره یونولیت فشرده می توانید به مقاله زیر مراجعه فرمایید.

در واقع کالا در این قسمت خالی قرار گرفته و یونولیت روی گوشه فیکس می‌شود. در چنین شرایطی اگر ضربات بسیار محکم نیز به محصول وارد شود، به راحتی آن را دفع خواهد کرد و هیچ گونه آسیبی به خود کالا وارد نمی‌شود.

البته لازم به ذکر است که یونولیت گوشه صرفاً برای محصولات الکترونیکی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. محصولات دیگری مانند؛ یخچال آکواریوم و غیره همگی با استفاده از این محصول بسته بندی خواهد شد.

ماهیت یونولیت گوشه به خوبی مشخص است، با استفاده از بلورهای ریز ساخته شده و فشردگی آن بسیار زیاد است. چرا که این حالت باعث شده تا به هیچ عنوان ضربات از بیرون به کالا وارد نشوند و همگی به بهترین نحو ممکن دفع گردد.

خرید یونولیت گوشه

مزیت یونولیت گوشه

یونولیت گوشه چندان بزرگ نیست و ابعاد کوچکی دارد. اما به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد و دستگاه و تجهیزات مختلف را بسته بندی نمود. وجود این محصول خارق العاده سبب مزیت شده است، چند نمونه از این مزایا در پایین ذکر شده است؛

  • فشردگی محصول بسیار زیاد است این موضوع باعث شده تا به خوبی کالا و گوشه هایش به واسطه یونولیت محافظت شود. در صورتی که بسته بندی پرتاب شود، نیز همچنان یونولیت سالم باقی مانده و دچار شکستگی و یا پاره شدن نخواهد شد.
  • با استفاده از مقدار کمی یونولیت بسته بندی تکمیل شده و برای محافظت از کالا نیازی به استفاده از دیگر محصولات نخواهد بود. تنها مقدار کمی به حجم بسته بندی اضافه می‌گردد و بیشترین ایمنی را دریافت می‌کند. همین موضوع باعث شده تا استفاده از یونولیت مقرون به صرفه باشد.
  • قیمت یونولیت گوشه چندان زیاد نیست و پس از آن که بسته بندی باز شد، به راحتی می‌توان آن را بازیافت کرد و مجدداً مورد استفاده قرار داد. همین امر باعث شده تا یونولیت جایگاه خود را به عنوان نماد ماده‌ای جادویی و درجه یک حفظ کند.
  • با وجود این که این محصول خوراکی نیست، اما برای کودکان خطر ساز نمی‌باشد و قرار گیری یونولیت در کنار محصولات مختلف سبب ایجاد حساسیت نخواهد شد.
  • لوازم الکترونیکی به رطوبت بسیار حساس هستند و به همین دلیل برای بسته بندی آن‌ها از یک‌ سری مواد خاص استفاده می‌شود، که از ایجاد رطوبت جلوگیری کند. یونولیت گوشه هنگام استفاده هیچ گونه رطوبت ایجاد نخواهد کرد و در نهایت به دستگاه آسیب وارد نمی شود.

کلام نهایی

اگر کمی بازار را بالا و پایین کنید، بعضی از کالاها زیاد به چشم می‌خورد و متوجه کارایی بسیار زیاد آن خواهید شد. یکی از این محصولات فوق العاده یونولیت است.

یونولیت در صنعت بسته بندی خودروسازی، ساختمان سازی و موارد زیادی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. یکی از نمونه.های با کیفیت آن یونولیت گوشه خواهد بود.

این محصول هنگام بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مانع از هرگونه آسیب روی سیستم دستگاه خواهد شد. خوشبختانه این محصول در حجم بالا در کشور ما قابل تولید و توزیع است، مجموعه آسمان فوم انواع اقسام یونولیت گوشه به بازار عرضه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods