پاسخگویی 24 ساعته

ارتباط مستقیم با کارخانه

مشاوره رایگان

یونولیت ساختمانی

یونولیت ساختمانی

چکیده محتوا

یونولیت ساختمانی

یونولیت ساختمانی

یکی از محصولات بسیار درجه یک و فوق العاده حرفه‌ای که وجود آن زندگی امروز را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار خواهد داد، یونولیت است که در تمام صنعت‌ها وجود دارد.حتی اگر هنگام تولید محصول مورد استفاده قرار نگیرد، هنگام بسته‌بندی وجودش لازم است و بدون استفاده از آن نمی‌توان کالایی را راهی بازار کرد.بیشترین کارایی که برای این محصول شاهد آن هستیم، در ساختمان سازی است. در تک تک جزئیات یک ساختمان می‌توان از یونولیت استفاده کرد.به نحوی که شرکت‌های تولید کننده  این محصول بهترین قراردادهای خود را با مجموعه‌های ساختمان سازی بسته‌اند.یونولیت ساختمانی دارای مدل‌های متنوعی است که هرکدام از آن‌ها کارایی خاص را در ساختمان سازی بر عهده دارند. در این مقاله هدف ما مطالعه و بررسی یونولیت می‌باشد، اگر شما به این کالای حرفه‌ای و جادویی علاقه‌مندید. خواهش می‌کنیم این مطلب را دنبال کنید.

انواع یونولیت و کاربرد آن‌ها

یونولیت دارای مدل‌های مختلفی است که هر کدام از آن‌ها کارایی مختلفی دارند، از نظر شکل ظاهری نیز شاهد یک تفاوت میان آن‌ها هستیم.هنگام ساخت انواع یونولیت ساختمانی تفاوت‌هایی وجود دارد که سبب تنوع محصولات شده است. در ادامه مطلب کاربرد این محصولات را ذکر می کنیم؛

  1. یونولیت سقفی: یکی از نمونه‌های یونولیت که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد، یونولیت سقفی است. این محصول در چهار مدل متنوع ساخته شده که هر کدام از آن‌ها دارای کیفیت و کارایی متعددی هستند.

این محصول هنگام احداث سقف مورد استفاده قرار خواهد گرفت، یکی از بهترین یونولیت سقفی، کرومیت کند سوز است.

  1. دیوار پیش ساخته یونولیتی: یکی از محصولاتی که در گروه یونولیت قرار می‌گیرد، دیوار پیش ساخته یونولیتی  است. این محصول از صفحه‌های ریز و ضخیم تشکیل شده است، که از آن در ساختمان سازی برای ایجاد دیوار کاذب استفاده می‌کند.
  2. یونولیت تزریقی: یونولیتی منحصر به فرد دارای بلورهای بسیار بزرگی است که در کنار هم فشرده شده اند. برای پوشش شیار و سوراخ های موجود در ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتی هنگام گچبری و طرح‌های معروف آن یونولیت تزریقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  3. یونولیت داخل سفال: یکی از بهترین و پرکاربردترین یونولیت‌هایی که در بازار شاهد آن هستیم، یونولیت داخل سفال است. این محصول در گروه یونولیت قرار گرفته و باعث شده تا هنگام دیوارچینی علاوه بر استفاده از سفال، سبب عایق بندی ساختمان شویم و ساختمان عایق صدا و دما شود.

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع یونولیت با کارشناسان فروش آفرفوم در ارتباط باشید

 

مزایای یونولیت ساختمانی

یونولیت ساختمانی همان طور که در بالا ذکر شد، دارای مدل‌ها و طرح‌های مختلفی است، که این محصولات باعث شده‌اند تا ساختمان سازی با مزایای زیادی مواجه شود.

در نهایت شاهد پیشرفت زیادی در ساختمان سازی با وجود یونولیت هستید. در ادامه چند مورد از مزایای این محصولات حرفه‌ای را ذکر خواهیم کرد؛

  1. یکی از مزایای استفاده از یونولیت ساختمانی افزایش سرعت ساختمان سازی با وجود این محصولات خواهد بود. در مدت زمان کوتاهی دیوارها چیده می‌شوند، سقف احداث شده و شیار‌ها و گچبری‌ها انجام می‌گردد.

زمان در ساختمان سازی اهمیت بسیار زیادی دارد، هرچه این پروسه طولانی‌تر باشد، هزینه‌های برآوردی آن بیشتر و بیشتر می‌شود و زمان کوتاه سبب کاهش مبالغ و هزینه‌ها خواهد شد.

  1. وزن یونولیت بسیار کم است، استفاده از یونولیت سبب کاهش وزن ساختمان می‌شود، کاهش وزن مستقیماً با کاهش فشار در ارتباط است و باعث شده ساختمان با خطر ریزش و سقوط کمتر مواجه شود‌.

در اثر وقوع زلزله نیز هنگام آوار شدن ساختمان آسیب‌های ناشی از آن تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. فشار وارد بر ستون‌های ساختمان کمتر شده و عمر طولانی‌تری دارد و خطرات آن تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

  1. با استفاده از این محصول نیازی به استفاده از دیگر محصولات نخواهد بود، وجود یونولیت سقفی مانع از خرید بلوک می‌شود، در نهایت شاهد کاهش هزینه‌های ناشی از ساخت و ساز هستیم.

کلام آخر

یونولیت کاملا شناخته شده است، در دنیای امروز ساختمان سازی به این محصولات تا حد زیادی وابسته است. به نحوی که اگر یونولیت در آن نباشد، ساختمان‌ها مقاوم درجه یک با کیفیت و سبک ساخته نخواهد شد.

عملاً مشکلات شدیدی به وجود می‌آید، خوشبختانه این محصولات در کشور ما نیز با کیفیت بسیار بالا یافت می‌شود. مجموعه آسمان فوم انواع یونولیت ساختمانی را با کیفیت بهتریت ممکن در اختیار ما قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Foods